Dyskusja

Natsidk

przejdź na stronę użytkownika

Miasto mistrzów - Kielce

Fajnie,że nam kibicujesz jesli chodzi o transfery to za Tobiasa przychodzi Ekberg/Janc,a na środek podobno jakaś bomba Palmarsson/Duvnjak bądż Momir Ilić,bo Bielecki konczy prawdopodobnie karierę i za niego Momir Ilić( takie są spekulacje).Ewentualnie Bombac przejdzie na pozycję Karola,a na środek ktos z pary Palmarsson/Duvnjak( ma to być ogromna siła rzutu z 2 linii)-to są tylko spekulacje np moze być Canellas lub Jicha:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Natsidk

Najlepsze że zaczęłam kibicować Vive przez Wisłę, która mnie nie przekonała do siebie :D
Widziałabym Palmarssona, Ilić za stary moim zdaniem, a Karol myślałam że jeszcze minimum z sezon, a nawet dłużej pogra.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Tak jak pisałem są różne głosy " Karol konczy karierę albo zostanie".Wracając do Ilicia byłby wzmocnieniem ma lepsze warunki fizyczne od Karola rzuca podobnie.Może karne lepiej wykonuje jest świetny.
Jeśli chodzi o skrzydło Ekberg raczej mało realny oprócz Janca jest jeszcze inna mozliwość Zlatko Horvat:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.