Wątek dotyczący artykułu

Bez Hamulców 2.0: Senator Komarnicki zatrzymany. Nie było go na liście

Ta historia nie ma nic wspólnego z tym co dzieje się na Wiejskiej, gdzie politycy opozycji okupują salę sejmową, a senatorowie z partii przeciwnych władzy skarżą się, że w budynku pojawili się oficerowie BOR i policja.

przeczytaj cały artykuł


wiecznystudent

Ani ładu , ani składu- tani plotkarski tekst, który ma za zadanie najwidoczniej wywołać małą burzę w głowach osób, które go przeczytają- dla mnie to żałosne. Powtarzany głodny kawałek , pewnie na ten temat poczytamy raz w tygodniu do rozpoczęcia sezonu...kogo obchodzi to ile kto na czym zarabia ? skoro zarabia, to pewnie legalnie ?Gdybym był radnym w GW , to zapadłbym się ze wstydu po takich niszowych pytaniach, a gdybym miał powielać to na portalach , to pewnie ze sto razy bym się zastanowił , czy jest w tym sens. Martwy okres nastał, więc trzeba szukać tanich sensacji - tak bywa przy pewnych poziomach ...napisałbym więcej , ale odpuszczę....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
wiecznystudent

A które z tych informacji są " pewnymi " ?
Plotka, to plotka a nie żadne pewne źródło informacji i według mnie należy mieć do tego dystans , a nie powielać niepotwierdzone informacje i nie dlatego , że grozi za to paragraf z KK, nie dlatego , że portal traci na swej wiarygodności, ale dla ogólnej przyzwoitości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.