Wątek dotyczący artykułu

Eko-Dir Włókniarz sięgnął po swój talizman. Ryszard Lwie Serce poszedł za głosem serca

Kolejny powrót Rune Holty do częstochowskiego Włókniarza kibice tego klubu przyjęli bardzo entuzjastycznie. Wszystko dlatego, że pochodzący z Norwegii żużlowiec przynosi częstochowskiej drużynie szczęście. Zawodnik mówi, że poszedł za głosem serca.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
SullivanCKM

Jestescie pseudo mistrzami polski z przypadku a wasz skur.iały tor to gowno do motocrossu a nie do żużla. Rozwali wam sie Zmarzlik i walczycie z nami i Rybnikiem o utrzymanie rozpuszczony nieudaczniku psss jestescie mali przy Falubazie na trybunach nie macie z nimi szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
popopopop

co ty nie powiesz boli ma bolec no ile tam macie medali gdzie byliscie w tym roku no gdzie kto ma lepszy stadion lepsza drużyne wy macie tylko zespól zlodzieji jezdzacych na kreske hehe przygotuj sie na baty u nas to chyba z 30 nie wyjdziecie hehehe.Predzej to sie na was zaggar wywali bo on duzo wola chuja jezdzi a u was po pol sezonu bankrut jak zwykle haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SullivanCKM

A wy zespol samym złotów i płaczkow (Vaculik Iversen i samolubów (Zmarzlik i Kasprzak) gdzie byliscie w latach 2003-2009 gdzie my zdobywalismy medale a wy sie szmaciliscie w 1 lidze buhahahaha. Zagar bedzie u nas jezdzic duzo lepiej niz u was bo u was sa same jeb..e samoluby i toru nie umiecie zrobic do scigania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
popopopop

nno z falubazem u sb nie byl do scigania najlepszy mecz w sezonie nie porównuj swojego klubiku do naszego no ile macie medali zlotych a ile my kto ma lepszy stadion kto mial od 3 lat najwieksza frekwencje w lidze kto w ostatnich 3 latach zdobywal DMP wasz klub do naszego to jak messi do kucharczyka no i my nie okradalismy swoich zawodnikow zagar u nas byl slabszy niz przemek Kasprzakowi wicemistrzowi swiata moze buty twoj zagar czyscic gdzie jezdzily gwiazdy plech jancarz zmarzlik u as czy u was hehehe Pastrz na zmarzlika i KK niewazne jak sie zaczyna wazne jak sie konczy z Tytułem kto teraz pamieta jakies klotnie przy mistrzostwie jak maja sie klocic na torze i zdobywac razem tytulu to moga sie co roku kłocic wasz klub do naszego to jak messi do kucharczyka to sa fakty zobacz kto ma wiecej medali indywidualnych i druzynowych kto ma bogatsza historie i co XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
popopopop

wy w DMP macie 12 albo 11 my ponad 22 i kto jest lepszy chyba ze uwazasz ze 12 jest wieksze niz 25 medali pponad 2 razy wiecej niz wy to o czym mowisz wy macie tylko fajny tor ale po nowym roku u nas nowa nawierzchnia bd to juz nie bd mozna zrzucac porazki na tor

| Odpowiedz
blokuj
9-krotny DMP

Najgorsze jest to jak ćwok wejdzie (przepraszam zostanie na siłę wepchnięty) na salony i zaczyna się panoszyć.Mam nadzieję,że w pierwszej kolejce dostaną z liścia od Rybnika i będzie to dla nich koniec sezonu.Szkoda mi tylko prawdziwych kibiców,którzy wykupią karnety,bo nie zazdroszczę im oglądać oszczędnościowy skład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
popopopop

ja tam do włokniarz jakies urazy nie mam ale jak widze kolesia co pisze durnoty i wyzywa inne kluby a sam na swoj nie patrzy to wiesz :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
popopopop

Stal w Rozgrywkach Mistrzostw Polski induwidualnie i druzynowo maja razem 115 medali 2 msce po Lesznie wy macie 41 medali takze co ty porównujesz

| Odpowiedz
blokuj
Bada Bing

ale co ma mnie boleć, Ty jakieś kompleksy uzewnętrzniasz i wpadasz w narcyzm o swojej Staleczce, jakieś statystyki przechwałki, porównania, komu co chcesz tak bardzo udowodnić, ogarnij się

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
popopopop

ty sie ogarnij koles nie z toba prowadzilem rozmowe to ty sie do niej wtraciles przedstawilem tylko argumenty twojemu koledze bo mowil ze stal jest slabsza z historii od wlokniarza to ty do mnie napisales to ty sie ogarnij nie jestem twoim kolega nie w...j sie miedzy wode a zakaske bez odbioru nie pisalem do cb a poza tym czytaj ze zrozumieniem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Bada Bing

argumenty, pokazałeś swoją małomiasteczkowość chwaląc się jak dziecko, mamy lepsze to, mammy lepsze tamto ech ach, takie łechtanie własnego ego, za wszelką cene pokazać komuś jak bardzo jest się lepszym, dla mnie kompleksy wychodzą i tyle. Chłopaku gadaj sobie na privie to wtedy będziesz mógł coś pisać o jakiejś wódce i zakąsce, anie na publicznym forum będfziesz ustawiał po kątach, ech znowu to dowartościowanie siebie, kończę z Tobą, bo mi szkoda na Ciebie czasu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.