Wątek dotyczący artykułu

Wybraliście! Oto reprezentacja Polski wszech czasów

Przez cały grudzień czytelnicy WP SportoweFakty mogli wybierać najlepszych polskich piłkarzy na poszczególnych pozycjach. W Boże Narodzenie przyszedł czas na przedstawienie wyników plebiscytu i zaprezentowanie Reprezentacji Polski Wszech Czasów.

przeczytaj cały artykuł

Arkady 241

Bardzo kontrowersyjna 11 i to jest fanów obecnych co niestety nie znają historii naszej reprezentacji, możecie minusować ale z paroma wyborami się nie zgadzam
Bramkarz: Wygrana Dudka to nieporozumienie, owszem był dobrym bramkarzem ale w reprezentacji nic nie osiągnął, mam wrażenie że patrzy się na niego jak na Bońka, Boniek jest uznawany za najlepszego piłkarza w historii głównie przez Puchar Mistrzów z Juventusem. Dlaczego w tym gronie był np. Fabiański (z całym szacunkiem do niego bo jest dobrym bramkarzem) a nie ma Edzia Szymkowiaka? Legendy Polonii Bytom? Wg mnie powinno się rozstrzygać pomiędzy Tomkiem, Młynarzem i Kostką.
Obrona: Lewa strona - tutaj chyba też bym zagłosował na Musiała, ewentualnie Rząsę choć nigdy nie mieliśmy tej pozycji dobrze zabezpieczonej. Na środku zdecydowanie Gorgoń i jako jego partner... Żmuda. Nie wiem czemu każdy Władzia uznaje za najlepszego obrońcę polskiego, Jurek wg mnie był minimalnie lepszy. Choć Glik... jeśli pogra na takim poziomie jeszcze przez 4 lata może Żmudę wygryźć, lecz Jurek jest wyjątkowy. Prawa obrona - zgoda, Piszczek to najlepszy nasz prawy defensor.
Pomoc: Jeśli Krychowiak w reprze będzie nadal harował tyle ile w eliminacjach czy na Euro będzie mógł być najlepszy a tak, w obecnej chwili Kasperczak. Rozgrywający - pełna zgoda, Kaka i tyle w temacie.
Skrzydłowy - również zgoda, Lato i Gadocha poza konkurencją.
Atak: Nie wiem dlaczego Lewandowski dostał prawie 50 procen głosów... owszem jest wybitny ale w mojej opinii najlepsi byli Lubański (najlepszy piłkarz w historii) i Ernest Pohl, fenomenalny piłkarz. Dopiero potem Lewandowski, z całym szacunkiem do niego rzecz jasna bo jest Robert wyjątkowy, ale Lubańskiego i Pohla chyba nie przeskoczy. I nie wiem co tam robi Boniek, Zibi nie był napastnikiem raczej, prędzej rozgrywającym albo skrzydłowym. A jeśli już to chyba tzw. fałszywa "9".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Sierosławski

Antoni Szymanowski, niczego nie ujmując Piszczkowi, był równie dobry, może jednak nawet lepszy. Mam trochę problemów z oceną bo dziela ich lata historii futbolu, nie można ich bezpośrednio porównać, ale Antoni Szymanowski był jednym z tych, którzy zapewnili reprezentacji te medale, które zdobyliśmy i zdominował tą pozycję w drużynie na wiele, wiele lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.