Wątek dotyczący artykułu

Lepszej okazji nie będzie? Polfarmex Kutno podejmuje Siarkę Tarnobrzeg

W 12. kolejce PLK Polfarmex Kutno podejmować będzie Siarkę Tarnobrzeg. Farmaceuci mają idealną okazję, aby przerwać fatalną passę sześciu porażek z rzędu.

przeczytaj cały artykuł

zawszewierny

Kolego Ty chyba nie chodzisz na mecze, nie jeździsz na wyjazdy? Jakbyś był to byś widział jak zachowuje sie nasz trener podczas meczy, a jak na przyklad trener po drugiej stronie. Nasz trener tylko na początku meczu rozmawia z zawodnikami a potem gdy potrzebna jest szybka reakacja to go po prostu nie ma. A jak już weźmie czas to i tak stoi z boku a innni próbują jeszcze cos zrobić. On po prostu nie ma pomysły na grę w kryzysowych sytuacjach. Nie ma pieniędzy, zgadzam się ale dobry trener i z tych zawodników podejrzewam wyciągnąłby więcej. Przede wszystkim musi im podpoiwedziec jak grać w danym momencie a nie czekać, że może jednak coś wpadnie i wygramy. No i.................. konferencje! Obejrzyj przynajmniej jedną nich a przekonasz się ile wart jest obecnie nasz trener. Pozdrawiam i życze zwycięstwa Naszej drużynei bo przecież tylko o to nam dziś chodzi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Facet czytam te Twoje wpisy i aż głowa boli...

W tym sezonie postawiono na zupełnie inną koncepcję zespołu, zgubną według mnie. Już nie jest tu mowa o 2x PL jedynkach, ale o kontraktach graczy.
Wiadomo, że "każdy" po zeszłym sezonie i awansie do PO musiał dostać jakąś podwyżkę. Problem jest w tym sezonie taki, że teraz jest dwóch zawodników, którzy jak na nasze warunki zarabiają bardzo dużo. Szkopuł jest taki, że cała reszta zarabia od nich 4-5x mniej.
Wyrzucamy dużo $ na 2 mega kontrakty licząc, że gracze ci będą sami "wygrywać mecze". O tym, że tak nie będzie było wiadomo już przed sezonem.
Za kontrakty tej dwójki moglibyśmy ściągnąć nawet i 5 obcokrajowców, którzy dawaliby z pewnością więcej a i rotacja by była szersza. Powtarzam już od dawna, że przy poziomie naszej ligi i budżetach większości klubów nie opłaca się wydawać dużych kwot na "gwiazdy". Drogą, którą powinny obierać kluby z niskim budżetem jest szukanie "rodzynków" w słabszych ligach za pół darmo lub chłopaków prosto po NCAA. Tak też zrobiliśmy w naszym debiutanckim sezonie z Mitchellem oraz Audą. Śmiem twierdzić, że był to nasz najlepszy sezon w PLK, ponieważ fajnie, że w zeszłym sezonie ugraliśmy playoffy, ale było to spowodowane raczej tym, że liga była bardzo słaba i był to nazwijmy "okres przejściowy" kilku dobrych klubów. Gdyby było inaczej też byśmy zajęli miejsca 9-11 co przy naszym budżecie jest mega sprawą. W zeszłym roku naszym najlepiej opłacanym zawodnikiem był KJ. Teraz wspomniana dwójka ma kontrakty większe o jakieś 20-25% od Johnsona. Niestety nie wiem dlaczego teraz klub odszedł od wcześniejszej "koncepcji" budowy zespołu. Nie wiem na co liczono. Mógłbym tu jeszcze wiele zarzutów, negatywów wypisać, ale po co? Co do trenera, nie wiem jak można pisać, że trener to jest niczemu winny i tylko o budżet chodzi. Z tego budżetu można ciekawy zespół zbudować przy polskich graczach, którymi dysponujemy, ale niestety $ zostały w tym roku źle rozdysponowane. Wracając do Krysiewicza. Zarząd cały czas żyje przeszłością i ma go za "Boga", ponieważ awansował do ekstraklasy i ugrał playoffy. Z całym szacunkiem, ale z ekipą jaką mieliśmy w ostatnim sezonie I ligi, do PLK awansowałby każdy a o PO wspomniałem wyżej czemu tak się stało. Jarek nie ma kompletnie warsztatu co widać na meczach, nie potrafi prostych zwrotów koszykarskich po angielsku. Ogólnie cała koszykarska Polska ma z nas ubaw, gdy widzi jak wyglądają nasze czasy, kto za co odpowiada. Szkoda to nawet komentować. Drugim powodem dlaczego JK jest z nami dalej jest to, że gdyby go wyrzucili odszedłby z nim pewnie Walich, bądź co bądź bdb trener przygotowania fizycznego/motorycznego. Kolejnym absurdem odnośnie ewentualnego zwolnienia trenera jest to, że osobą, która mogłaby go zwolnić czyt. dyrektor generalny jest jeden z trenerów. Mam nadzieję, że cudem utrzymamy się w lidze i zarząd w końcu przejrzy na oczy i od nowego sezonu coś się zmieni. Jeżeli nie i spadniemy to zapowiadam rychły koniec koszykówki w Kutnie. Stanie się z nami to samo co z żeńską drużyną z Leszna, którą nomen omen prowadził nasz coach. Mógłbym napisać tu wiele więcej, ale myślę, że tyle wystarczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zawszewierny

Super trafna wypowiedź ! Dodoam tylko ze skoro zarzad nie może zwolnić trenera to może my kibice wywrzyjmy na nim presje i może sam odejdzie. Machanie białymi chusteczkami dziś na meczu w czasie wyczytywania jego nazwiska i w momencie gdy weźmie czas? Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.