Wątek dotyczący artykułu

Stelmet BC: Rekordowy budżet i sezon na plusie

Włodarze Stelmetu BC Zielona Góra podsumowali sezon 2015/2016. W rozgrywkach tych zielonogórzanie zanotowali rekordowy budżet, a rozgrywki zakończyli na finansowym plusie.

przeczytaj cały artykuł

Łolter

Pinokio to już szczyt szczytów ! Dodatni wynik finansowy ? To może tak jak z zapłaconym Szewczykiem ? Jak wszyscy wiemy sprawa jest już w BAT ! 1 450 000 długu x 2 to raczej realna cyfra ! Jak można takie herezje pisać ? Bardzo mnie ciekawi jaki będzie obecny sezon bo na trybunach pustki a pieniądze z biletów to spory % budżetu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Reixen ZG

Nie wiem czy Ty tak masz od urodzenia żeś wścibski i mało życzliwy czy po prostu masz na pieńku z BC. Jesteś jakims pracownikiem Stelmetu, który nie dostał awansu lub urlopu w wybranym przez siebie okresie? Jeżeli masz jakieś dowody na kiepska sytuacje finansowa klubu to przedstaw je. Myślę, że akurat fanów BC Stelmetu to bardzo zaciekawi. Ale myśle, że po prostu majaczysz bo od któregos juz sezonu śpiewasz tą samą stara piosenkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fusion

W przypadku takiej dziedziny jak ekonomia to właśnie "liczby nie kłamią" i każda organizacja typu Klub Sportowy jest pod tym kątem weryfikowana. Każdy, kto uważa, że potrafi lepiej - może nam kibicom przedstawić tu na forum swoje sukcesy w tej dziedzinie, a w wyniku tych ekonomicznych sukcesów proponuję kupić klub PLK i dowieść, że można lepiej niż Stelmet, Rosa, Turów, czy ktokolwiek inny. Do pisania czegokolwiek na internecie wiedzy zbyt dużej nie trzeba - więc każdy może :D :D :D. Proponowałbym zmienić pisanie na liczenie i pokazać nam kibicom dowody na swoje kompetencje. Chętnie osobiście pogratuluję sukcesów. Bla bla bla nie robie na nikim wrażenia. Powodzenia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.