Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Krysiewicz nie jest już trenerem Polfarmeksu Kutno

Koniec pewnej epoki. Dobiegła końca ponad pięcioletnia przygoda Jarosława Krysiewicza z Polfarmeksem Kutno. Szkoleniowiec rozstał się z klubem za porozumieniem stron. Jego miejsce na razie zajmie Krzysztof Szablowski. Klub szuka nowego trenera.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
thebigone

Ja też uważam, że to nie jest dobra decyzja, ponieważ to jest BARDZO DOBRA decyzja ;) Jestem przekonany, że kutnowski basket na tym skorzysta. Z tego miejsca chciałbym przeprosić zarząd klubu za moją niewiarę w jego zdolność do podjęcia decyzji o zmianie trenera. Gratuluję z nadzieją na lepsze wyniki sportowe drużyny i życzę tylko dobrych wyborów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Jesteś bliżej, na koszu się znasz to pewnie masz rację ale musisz chyba przyznać, że nie będzie Wam łatwo znaleźć dobrego trenera. W kasie z tego co słychać Wam się nie przelewa i zespół tak czy siak jest w kryzysie. Przyjść na pół sezonu to dla szkoleniowców ryzyko. Ale zyczę powodzenia. Chyba przyjadę do Was 14 stycznia.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Nie oszukujmy się, ale przyjście Mopa (oczywiście jeżeli będzie on jakiejś przyzwoitej dyspozycji) to musimy się zwyczajnie utrzymać w tej lidze. A trener do końca sezonu? Przecież wiadomo, że kontrakt musi być podpisany na ten sezon i myślę, że na dwa następne. Ciekawe jakie cele zarząd postawi na przyszłe lata nowemu HC. Teraz jak wiadomo utrzymanie, bo tu już tylko o to możemy pograć a na przyszłe sezony to myślę, że przy mądrym zbudowaniu zespołu o miejsca blisko PO czyt. o 10-12 możemy grać spokojnie. Mam nadzieję, że znajdą kogoś odpowiedniego i to szukanie nie będzie trwało 2 miesiące.

| Odpowiedz
blokuj
thebigone

Łatwiej byłoby pewnie, gdyby włodarze klubu rzetelniej przepracowali sezon ogórkowy pod kontem pozyskania nowych, poważnych sponsorów. Była na to szansa biorąc pod uwagę niewątpliwy sukces drużyny jakim była gra w play off w poprzednim sezonie. Nie chcę szerzej pisać tutaj na ten temat ale pewne, możliwe do podjęcia działania, podjęte nie zostały. O dobrego trenera na miarę naszego klubu będzie rzeczywiście trudno ale nie jest to awykonalne. Kryzys jest ale właśnie w takim momencie wychodzi prawdziwa siła klubu. Poprzez zwolnienie Krysiewicza zarząd dał wyraźny sygnał, że nastąpią zmiany. A jak się powiedziało "A" to trzeba powiedzieć "B". Szukanie szkoleniowca na dokończenie sezonu mija się z celem. Trzeba myśleć o kontrakcie przynajmniej do końca przyszłego sezonu. Jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za słuszne decyzje.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.