Wątek dotyczący artykułu

Koniec z preparowaniem torów. Ekstraliga Żużlowa wytoczy ciężkie działa

Władze Ekstraligi Żużlowej szykują przepisy, które pozwolą ostrzej karać kluby za preparowanie torów, czyli tzw. błędy w sztuce. Dzięki nowym regulacjom nie będzie już kar w zawieszeniu, jak to miało miejsc w przypadku Stali Gorzów.

przeczytaj cały artykuł


Kronos

Festiwal kompromitacji granatowych marynarek i para-dziennikarzy trwa w najlepsze. Właśnie dowiedzieliśmy się że zostaną zrobione posiewy mechaniczne nawierzchni i jak któraś z tęgich głów stwierdzi że komuś trzeba dowalić, bo na przykład za bardzo się wychyla to się powie że jest za mało piachu, albo za dużo, albo cokolwiek, kogo to obchodzi i dawaj z karami. Okazało się że tor w Gorzowie nie był bardzo niebezpieczny(jak to usilnie lansowano) ale tylko nie do końca bezpieczny(no i oczywiście koronny argument przemawiający za karami-nudny). A ja Wam powiem że tor był wymagający w drugiej części zawodów i tyle. Cała reszta to dęte żale płaczków z Torunia i para-dziennikarzy. A swoją drogą, ciekawe które to żużloki robią w galoty na myśl o przyczepnym torze. Pewnie ci z wąską specjalizacją na grudziądzki żelbeton. Szkoda gadać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarkoS

Zapomniałeś o jednym magicznym słowie, formułującym gorzowską nawierzchnię, a używanym nagminnie przez gorzowską brać, gdy trzeba zawoalować spreparowany tor. To słowo brzmi: "selektywny"....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.