Wątek dotyczący artykułu

Siergiej Ustiugow ucieka rywalom. Przewaga Rosjanina już bardzo wyraźna

Wszystko wskazuje na to, że Siergiej Ustiugow wygra tegoroczny Tour de Ski. Rosjanin ma na koncie pięć zwycięstw etapowych, dzięki którym zbudował dużą przewagę nad rywalami w klasyfikacji łącznej imprezy.

przeczytaj cały artykuł


Królowa Śniegu

Niesamowity Rosjanin! Jako pierwszy zawodnik w historii wygrywa wśród mężczyzn pięć etapów z rzędu. Ma ogromne serducho do walki. Duża starta Sundby'ego. Jak pisała na TT Justyna Kowalczyk Ustiugow potrzebuje 90 sekund przewagi nad Norwegiem by wygrać w Tour de Ski. Taką przewagę już ma :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Moim zdaniem przy obecnej formie obu biegaczy wystarczy mu nawet w zupełności minuta. W zeszłym roku Ustiugow stracił do Sundby'ego 45 sekund, nawet jeśli Norweg nieco zwolnił na ostatnich metrach to i tak nie jest to przepaść. A przecież w tym sezonie Rosjanin jest o niebo lepszy niż wówczas, a Sundby jednak nieco gorszy. Rosjanin blisko tryumfu, o ile dziś nie będzie jakiejś katastrofy. Drugi będzie Sundby, a trzeci chyba Heikkinen, co mnie bardzo cieszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.