Wątek dotyczący artykułu

ATP Auckland: Jerzy Janowicz w finale eliminacji, Marcin Matkowski zagrał w singlu po pięciu latach

Jerzy Janowicz wystąpi w finale kwalifikacji do głównej drabinki rozpoczynającego się w poniedziałek turnieju ATP World Tour 250 w Auckland, który będzie rozgrywany na kortach twardych. Ta sztuka nie powiodła się Marcinowi Matkowskiemu.

przeczytaj cały artykuł


Suicide Mouse

Powołałem się na bukmacherów, bo w życiu tego Mmoha nie widziałem na oczy i to był mój jedyny punkt zaczepienia w tym pojedynku. Domyślałem się, że wiesz coś więcej, dlatego zapytałem w nadziei na taką rzetelną odpowiedź jak ta poniżej ;) Dzięki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Mmoh od 15-go roku życia był poważnie brany pod uwagę przez amerykańską federację tenisową jako talent wart inwestowania, tym bardziej , że miał znakomite warunki fizyczne. Już w tym wieku miał bardzo rozbudowaną muskulaturę i wśród rówieśników wyglądał jak co najmniej 18-latek.
Zaskoczeniem było raczej to, że Mmoh w juniorach nie osiągnął takich sukcesów, na jakie się zapowiadał. Mimo iż doszedł do światowego Nr 2, to w wielkich turniejach miał trochę pecha - w półfinale Roland Garros wyeliminował go przyszły tryumfator Tommy Paul, w Orange Bowl - ówczesny juniorski gwiazdor Rubliow. Z drugiej strony pecha do niego mieli Polacy - we wspomnianym RG właśnie o niego potknął się już w pierwszej rundzie Hurkacz, a rok wcześniej w Wimbledonie - prawie 3 lata od niego starszy Janek Zieliński. Tylko Majchrzak pokonał Mmoha, było to w drodze Kamila do finału Eddie Herr ale wtedy Michael miał ledwie 15 lat. Za to rok później Mmoh także zagrał w finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.