Wątek dotyczący artykułu

PLK: Kolejne zwycięstwo Polpharmy. Polfarmex nadal w kryzysie

Starogardzka Polpharma nie zawiodła i przed własną publicznością pokonała będący w bardzo złej formie Polfarmex. Kutnianie wciąż nie mogą odnaleźć dyspozycji z początku sezonu i doznali już ósmej porażki z rzędu w PLK.

przeczytaj cały artykuł

Koso

Kilka słów odnośnie Berishy: To, że jest 1/20 za 3 w dwóch ostatnich meczach to przemilczę. To, że jest bardzo słabym obrońcom było wiadome od zawsze. Niestety widzę, że on nawet nie chce w tej obronie pomagać, nie walczy, nawet nie próbuje. Widać, że już mu chyba nie zależy, wk#rwia się na wszystkich dookoła, ale nie widzi jak sam gra. W ataku jest spuszczony ze smyczy, nikt nie ma nad nim kontroli. Jeżeli przyjdzie trener z jajami i jakimś warsztatem trenerskim śmiem twierdzić, że Berisha będzie zgnojony na ławce, bo normalny trener zza granicy nie będzie się z nim cackał a gracza z wartością ujemną w obronie nie będzie potrzebował. Dardan od zawsze przyzwyczajony jest do wygrywania, teraz zwyczajnie widać w nim frustrację, która przekłada się na taką a nie inna grę i jego podejście do wszystkiego. Moim zdaniem jeżeli istnieje możliwość rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron spuściłbym czym prędzej i Berishę i Frasera. Ci dwaj goście zabierają dużą część budżetu na zawodników. Niestety nie pokrywa się to z dodatnią grą z ich strony. Za nich można spokojnie wziąć 3 graczy. Jakiegoś SG oraz PF i C. Na temat przydatności Frasera nie będę się rozpisywał, bo było to już nie raz opisywane. Mam nadzieję, że ta możliwość z rozwiązaniem kontaktów jest możliwa i nasze drogi się rozejdą, bo szkoda żebyśmy dalej się z nimi męczyli. Są to zwyczajnie za drodzy gracze aktualnie na nasze możliwości a stosunek cena/jakość (przydatność) jest na beznadziejnym poziomie w ich przypadku. Już zarząd jedną męską decyzję odnośnie trenera podjął. Teraz liczę na dwie kolejne odnośnie powyższych graczy. Mam nadzieje, że również teraz zarząd mnie nie zawiedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Nawet nie trzeba 3 graczy, ale dwóch tylko, że wtedy zawodnika SF/PF i C wtedy Wallace może jako SG pograć i ewentualnie zostawić już tego Frasera, bo gdy nie będzie gościa który rzuca z obwodu bez pamięci to i wysocy dostaną trochę więcej piłek i coś pograją. Po sezonie i tak jest do pogonienia, bo to nie nasz pułap finansowy i nie wiem dlaczego zarząd aż tak o niego walczył i dał mu mega podwyżkę, ale ok ten sezon jakoś mógłby jeszcze dograć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.