Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: Czech potrafi. Węgier potrafi. Tylko Polak nie potrafi (komentarz)

Czesi od wielu lat organizują u siebie wyścig MotoGP. Węgrzy goszczą Formułę 1, a od roku 2018 chcą mieć również MotoGP. Tylko Polska w tej częśći Europy nie potrafi stworzyć porządnej klasy toru wyścigowego.

przeczytaj cały artykuł


Puławiak

Po prostu u nas nie ma na to wielkiego zapotrzebowania. Gdyby to była piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, żużel czy skoki narciarskie to byłaby inna rozmowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SebastianSS

Zgadzam się, sporty motorowe w Polsce nie są popularne, to nie jest piłka nożna czy siatkówka. Myślę, że nawet jakby jakiś inwestor zdecydował się wybudować od postaw tor, to wówczas włodarze tego toru szybko by raczej zbankrutowali przykład nowego byłego toru F1 w Korei. Ma ponoć powstać tor w Gdańsku do 2020r. (http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,19539233,tor-formuly-1-w-gdansku-coraz-blizej-szacowany-koszt-budowy.html), aczkolwiek nie wiem czy nawet zdecydują się na tą budowe w końcu. Moim zdaniem prędzej doczekamy się kolejnego Polaka w F1 niż toru w Polsce :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.