Wątek dotyczący artykułu

Dramat! Mariusz Jurkiewicz nie zagra na mistrzostwach świata

Mariusz Jurkiewicz nie zagra na mistrzostwach świata. Doświadczony rozgrywający podczas meczu towarzyskiego Polska - Argentyna (26:26) doznał urazu barku.

przeczytaj cały artykuł

kibic_handbalu

Mam wrażenie że tobie jest na rękę i będziesz się cieszył jak ta reprezentacja nic nie ugra na mistrzostwach.
I ty jesteś prawdziwym Polakiem i patriotą ?
Panowie wiecie co się robi ze zdrajcami takimi jak maxiu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

"W imieniu Polski podziemnej za zdradę ojczyzny skazuję Cię na rozstrzelanie"
Takie coś funkcjonowało kiedyś, teraz za zdradę kraju nic się nie dostanie a takich jest pełno w życiu publicznym :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maxi-102

Bolek ja dopingowałem i chodziłem na mecze jak ciebie jeszcze nie było....piszę to od początku powołania Talanta na trenera reprezentacji i piszę to teraz że ten facet nie nadaje się do tego...przynosi pecha tej kadrze....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
kibic_handbalu

Michał czy Lolek czy jak ci tam... nieważne. Nie wiem ile masz lat ale nie wiesz ile ja mam i nie pisz bzdur że chodziłeś na mecze kiedy mnie jeszcze nie było.
Na Iskrę a wcześniej Koronę chodziłem na halę Budowlanych przy Jagiellońskiej kiedy jeszcze grali m.in bracia Tłuczyńscy, Moneta czy Piotrowicz a to były lata 70-te.
Podejrzewam że wtedy cie jeszcze na świecie nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
lucio

Tyle lat i chyba jeszcze się nie nauczyłeś kto to jest troll internetowy bo odpowiadasz chyba największemu na tym portalu?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.