Wątek dotyczący artykułu

KPR - Energa AZS. Udane otwarcie przyjezdnych. Koszalinianki wywożą z Jeleniej Góry komplet punktów

Po półtoramiesięcznej przerwie ruszyła PGNiG Superliga Kobiet. W meczu 12. kolejki KPR Jelenia Góra podjął Energę AZS Koszalin i nie zakończył spotkania na swoją korzyść. Komplet punktów dopisały do swojego konta przyjezdne (28:22).

przeczytaj cały artykuł


Wielbuond

Parafianie. My wciąż myślimy po polsku a musimy przejść na system europejski. Na zachodzie czy wschodzie dziewczyny w tym wieku stanowią o obliczu danej pozycji :) U nas też, popatrzmy na Gdynię od paru lat, Młodzież rządzi :). Mamy brzydki zwyczaj robić z zawodnika/zawodniczki "perspektywistycznym" od 17tego do 25 roku życia :) Jak dla mnie Kobylińska, Łabuda czy Janiszewska nie są jakoś perspektywistyczne a ligowe dziewczyny jak się patrzy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Montana

Człowiek jednak uczy się całe życie, niemniej jednak zawodniczka w wieku 20-tu lat powinna być już ukształtowana,później to można szlifować technikę,taktykę.Z drugiej strony nie ma co się dziwić że jest u nas taki stereotyp,skoro szkolenie dzieci i młodzieży jest na żenująco niskim poziomie.Nawet u nas w Lublinie,gdzie od przeszło dwudziestu lat, Montex nie schodzi z podium MP, gdzie młode adeptki z Lublina mogą na co dzień oglądać reprezentantki Polski,to przez tyle lat,nie wychowano żadnej zawodniczki na poziomie reprezentacji,( ostatnia reprezentantka to Iwona Nabożna,nie licząc Byzdry- Dwójka/Orlik/SMS/ Lubin) więc o czym mowa.PZPR dalej tkwi, w komunie,nie przeniesiono sukcesów obu naszych reprezentacji na właściwe tory. A teraz może być jeszcze gorzej, bo jak na razie perspektywa naszych zespołów jest mało optymistyczna, co wiąże się automatycznie z mniejszym zainteresowaniem dzieci i młodzieży uprawianiem naszej dyscypliny.Obym się mylił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.