Wątek dotyczący artykułu

Wielki powrót AZS-u! MKS podał Akademikom mecz na tacy

Koszykarze AZS-u Koszalin przegrywali z MKS-em Dąbrowa Górnicza różnicą nawet 17 punktów, a pomimo tego zdołali wygrać ważny dla siebie mecz. Podopieczni Piotra Ignatowicza pokonali rywali 83:75 i zaliczyli piąty triumf w sezonie.

przeczytaj cały artykuł

fan AZS Koszalin

Pierwsza połowa pod dyktando Dąbrowy która miała bardzo dobrą skuteczność za linii 6.25 a druga polowa to zupełnie inny obraz gry twarda obrona AZS przez która gracze z dąbrowy popełniali proste straty a gracze naszego AZS skrzętnie to wykorzystywali w szybkich kontratakach wreszcie widać zmianę w grze naszego klubu oby tak dalej.Curtis bardzo dobrze się wkomponował w gre naszego AZS i bardzo dobrze dzielił piłki z kolegami z drużyny

Tylko AZS tylko Koszalin

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.