Dyskusja

Żona Piotra Żyły: popłakałam się z radości, nie umiem tego opisać słowami

- Kiedy Piotrek wywalczył drugie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni, popłakałam się z radości. Nawet nie umiem tego opisać słowami. Nasze dzieci też bardzo to przeżywały. Na co dzień strasznie za nim tęsknią. Nie oglądają całych zawodów, ale mówią: "Mama, zawołaj, jak tata będzie skakał". Są z nim bardzo związani emocjonalnie. To dla nich najlepszy na świecie tata - mówi żona Piotra Żyły - Justyna w rozmowie z reporterem WP SportoweFakty Michałem Bugno.

obejrzyj wideo

Seweryn Sewer

wzrok żyły mówi o nim wszystko to nie jest dobry człowiek nie zaufał bym mu może dobrze udaje a śmiechem przykrywa się złośliwość co on doprowadził do perfekcji nie umie się bez drwiny wypowiedzieć i to go przekreśla. Tak samo dzieci nie interesuje ich rywalizacja tylko tata egoizm z egocentryzmem powinni iść do psychologa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kia

cos jednak w tym jest. czytajac twoj kometarz pomyslalem tak o tobie. tylko za na lekarza polecilbym ci psychiatre ba na psychologa za pozno

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.