Wątek dotyczący artykułu

MKS Olimpia-Beskid - UKS PCM Kościerzyna: wielki mecz szczypiornistek z Kościerzyny

Miało być pięknie, miało być drugie zwycięstwo w sezonie, a skończyło się wielkim rozczarowaniem. Podopieczne Lucyny Zygmunt doznały bolesnej porażki z UKS-em PCM Kościerzyna, 18:25.

przeczytaj cały artykuł

kataraman

dokładnie tego się spodziewałam { gruby } najlepiej jest biadolić a jak się wam powie prawdę to brak wam argumentów i wszyscy wini wszędzie wróg szkoda tylko dziewczyn które tu zostały i jeszcze musza z nosić tą atmosferę szkoda mi Pana bo ma szacunek za to że pomagał Pan nam jak był jeszcze prawdziwy zarząd widziałam Pana minę na meczu naprawdę szkoda OB

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gruby1975

Sorry, ale nie akceptuję sformułowania "wam". Nie jestem i nie chcę być żadną stroną sporu.
Patrzę na to z pozycji kibica, który przyjechał z zewnątrz i ze smutkiem konstatuje, że energia środowiska marnuje się na jałowe spory i wzajemne pretensje zamiast skupiać się na wspieraniu naszej jedynej superligowej perełki w całej historii NS. Podtrzymuję ocenę, że Sącz nie zasługuje na drużynę superligową. Szczęśliwie znależli się ludzie, którzy na to nie zważali i nadal nie zważają.. A dotyczy to WSZYSTKICH, podkreślam WSZYSTKICH dotychczasowych Zarządów, WSZYSTKICH dotychczasowych trenerów i WSZYSTKICH zawodniczek, które grały dla OB na przestrzeni tych lat pomimo, że finansowo to ich raczej nie rozpieszczano. Wiem co mówię, bo sporo tu przez te 5 lat widziałem.
Dlatego też, staram się nie krytykować a raczej zawsze bronić aktualnych zarządów, a zwłaszcza trenerów i zawodniczki. Widzę jak ciężko pracują i jak niewiele (i jak nieregularnie) z tego mają. Ale trwają.
Natomiast bardzo negatywnie oceniam to co robią, a raczej nie robią, nasze lokalne media (za co płaci się "dziennikarzom sportowym"?) żenujące dla mnie jest skąpstwo sądeckich przedsiębiorców. i nie cierpię hejtów, zwłaszcza prostackich i atakujących ad personam.
Poza tym, zachodzę w głowę - kto to jest Kataraman?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.