Wątek dotyczący artykułu

MKS Olimpia-Beskid - UKS PCM Kościerzyna: wielki mecz szczypiornistek z Kościerzyny

Miało być pięknie, miało być drugie zwycięstwo w sezonie, a skończyło się wielkim rozczarowaniem. Podopieczne Lucyny Zygmunt doznały bolesnej porażki z UKS-em PCM Kościerzyna, 18:25.

przeczytaj cały artykuł

KN SONCUNIUNIUS

gruby1975 piszę list do Ciebie, bo mnie nagła krew zalewa. Takiej propagandy jaką Pan przedstawia nie powstydziliby się za naszą zachodnią granicą cofając się jakieś kilkadziesiąt lat wstecz. Wiem, że chcesz bardzo dobrze dla klubu,dziewczyn,miasta!!! Staram się rozumieć Pana podejście z racji Pana wieku, ale pozwolę sobie przytoczyć parę faktów mających wpływ na to co tutaj piszemy:
1.Gdzie są zawodniczki z Nowego Sącza i okolic oraz już tutaj grające na które miała wpływ tylko i wyłącznie Pani 3w1:
a) Gadzina
b)Szczecina
c)Masna
Cała wymieniona trójka odeszła do Pogonii Szczecin. Mają do tego prawo. Dlaczego cała trójka odeszła trzymając się razem? Proszę o komentarz !
Po wycofaniu się Państwa Baziaków z utrzymywania ZA WŁASNE PRYWATNE PIENIĄZKI klubu przy blisko zerowej dotacji z UM-Nowy Sącz (opłata hali na Rurach do Urzędu Miasta była wyższa niż ta kpina wypłacana z ratusza)
W/w dziewczyny odeszły ponieważ już dość miały superbohatera 3w1 (takie rzeczy i cuda, oraz wszelkiej maści plagi egipskie tylko w USA). Klasę jaką przy tym zachowały do samego końca, do ostatniego meczu walcząc o utrzymanie Superligi w Nowym Sączu, pełen szacunek.
W tym aspekcie raczej nie może Pan napisać o skąpstwie "Galicyjskim". Wiem doskonale ,że przykład Państwa Baziaków podnosił Pan jako pozytyw i tego zarówna ja jak i Pan nie neguję, natomiast chcę się odnieść do kolejnego następstwa w aspekcie wycofania się z tego projektu sponsora. CAŁA DRUŻYNA tego klubu tj. zawodniczki, nauczyciele-trenerzy zaangażowani w tym klubie oraz cały narybek z kilku lat został w całości pozostawiony do dyspozycji Pani 3w1. I co ta Pani uczyniła, się Pana PYTAM ? Ja Panu powiem! ! Jest taka róża wiatrów i tam właśnie się znalazły wszystkie zawodniczki,rozgonione na cztery strony świata. Wszystkie niepokorne żle kończą np.CEMPA. Parę dziewczyn tam było do grania, ale nie u Pani 3w1. Nie ta liga ! Mógł być dobry ośrodek bardzo WAŻNY na mapie i więcej śmietanki do spicia, ale własne GALICYJSKIE animozje i BUTA nie pozwoliły przekuć tego faktu w sukces. Dlaczego? No cóż , hegemonia ma to do siebie, że zawęża się pole widzenia. Zniekształcony obraz rzeczywistości, pogłębiający się w czeluści samouwielbienia doprowadził NAS na skraj urwiska. I o tym piszę. Nie JESTEM PRZECIWNY ! Szukam normalności. Się Pana pytam gdzie ONA jest ? Czy żeby zachować choć trochę przyzwoitości można dać się poniżać. Jak wtedy można się będę czuć w stosunku samego siebie ? Może Panu to nie przeszkadza, ale mnie bardzo uwiera. Nie za każdą cenę! To co pisze Katamaran bardzo pozytywnie się do Pana odnosi w ogólnym rozrachunku, z tą różnicą , że z jakim przystajesz takim się stajesz. Nawet starając się widzieć w tym tylko samo dobro ciężko jest uwierzyć.
Pana dziewczyny pomimo pisanych apeli (Nocuń,Stokłosa), dlaczego zrezygnowały z 60 pełnych minut gry ? Ola Figiel tak bezwzględnie potraktowana,tylko dlatego ,że potrzebowała pieniędzy które miała w kontrakcie zapisane. W normalnych okolicznościach poszłaby do Sądu Pracy , ale kontrakt to inna umowa o czym zapewne Pan wie! Kupa innych dziewczyn, które gryzły by parkiet została zostawiona sama sobie. DLACZEGO !! Gdzie są SREBRNE juniorki w składzie OLIMPII . Gdzie nagle znikła JANIK ! Dlaczego Bartkowska gra w jKPR, a nie w Nowym Sączu. Gdzie te wszystkie dziewczyny ? Same zrezygnowały ponieważ były małostkowe?
"Wielobund" napisał na Naszym artykule w komentarzach,że mnie to Wasze piekiełko lotto dopóki będziecie wysyłać w Polskę takie produkty jak "SZCZECINA, STOKŁOSA.
Będzie dalej z czego xsportować exsodus za kilka lat ?
Czy ten słaby zawsze musi dostarczać tą żywa tkankę ludzką, się Pana pytam ?
Takie są zazwyczaj realia ekonomii natomiast to wszystko tutaj nie funkcjonuje nawet przy biedzie tutaj nad Dunajcem wszystko idzie nie tak. DLACZEGO PANIE TADEUSZU ? Jak Pan, uważa dlaczego Pana Rutkowskiego i stary zarząd dziewczyny wspominają pozytywnie choć pieniążków więcej nie było ? Bardzo ciekawe!
Całkiem bym zapomnial. Przepraszam bardzo mocno. DYREKTORA sportowego też juz nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gruby1975

Strasznie dużo emocji i pytań, głównie retorycznych, dlatego odpowiem też pytaniem - to dlaczego do jasnej ciasnej sami się tymi zawodniczkami nie zajęliściie? Dlaczego sami nie poprowadziliście dalej tej Dwójki, chociażby na drugoligowym amatorskim poziomie (rok pózniej zrobiła tak Olimpia za naprawdę niewielkie, częściowo prywatne pieniądze, czyli można to było też zrobić z Dwójką)?. Ktoś złośliwy powiedziałby, że wolicie oszczędzać energię (nie robić nic), czekać aż zrobią coś nni (frajerzy) a zaoszczędzoną energię wykorzystać na hejty. Jak by powiedział Ferdek "każdy by się wymądrzał tylko robić niema komu"
I to mój ostatni wpis "w tym temacie:": Szkoda zdrowia.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Wystarczy, jeśli zapytasz się Dziewczyn, czy z zaległości się rozliczono. Ja wiem, że nie. Olga ma syna na utrzymaniu, ma go miłością do ręcznej nakarmić? Ola 100Kłosa jak ma się rozwijać etc etc? Należy takim klubom, jak NS, pomagać z całych sił. z Każdej strony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.