Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: Nick Kyrgios znów rozczarował. Marin Cilić odprawiony przez Daniela Evansa

Nick Kyrgos nie wykorzystał prowadzenia 2-0 w setach oraz piłki meczowej w pojedynku z Andreasem Seppim i przegrał w II rundzie Australian Open 2017. Na tym samym etapie zakończył występ w Melbourne pogromca Jerzego Janowicza, Marin Cilić.

przeczytaj cały artykuł

Tom_J

"Kyrgios: człowiek zagadka: nigdy nie wiadomo czego się spodziewać po nim na korcie"- ależ wiadomo, jedno jest pewne na korcie i poza kortem: zero kultury.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Chcesz wiedzieć, jaki Nick jest "poza kortem"? To dowiedz się od ludzi, którzy go znają i jego życie. Oni wiedzą najlepiej, jaki on jest.
Ja z wielu relacji wiem, że jest wrażliwcem, kochającym synem i bratem. Musi być też dobrym przyjacielem, skoro nawet "wrobiony przez niego" Thanasi Kokkinakis przebaczył mu ten incydent i nadal są przyjaciółmi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Mówiłem o kulturalnym zachowaniu, to że może kochać i być dobrym przyjacielem to inna para kaloszy. Widzę, że jesteś tu bardzo emocjonalnie nastawiony, przypomina mi to reakcje ludzi uwielbiających Janowicza na jakąś śladową nawet krytykę jego zachowań, a więc skończmy tę dysputę, nie ma co.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
grolo

Ocenianie kogoś po jednym incydencie w tak radykalny sposób, jak ty to zrobiłeś ("zero kultury") jest właśnie emocjonalne. Bo bazuje tylko na emocjach, wywołanych przez media (które na emocjach żerują) a nie na trzeźwej ocenie, w oparciu o wiele danych (a przypuszczam, że wiesz o Kyrgiosie niewiele, bo się nim po prostu nie interesujesz i jego meczów też raczej nie oglądasz).
Ty swoją szybką i bezwzględną ocenę oparłeś na medialnym incydencie, zwieńczonym łatwym i szybkim wyrokiem, podanym na tacy a nie na znajomości tego człowieka.
Ale że nie wydajesz mi się kimś, kto by się przyznał do błędu (nawet sam przed sobą) więc rzeczywiście, skończmy ten temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Mind Control

Daj spokój, przecież cały świat uwziął się na Kyrgiosa nie wiedzieć czemu. Może gdyby jednemu czy drugiemu wykrzyczał w twarz z kim to nie sypiała jego dziewczyna czy żona to zmieniłby zdanie i przestał pisać jaki to przesympatyczny chłopak tylko nikt znas prywatnie go nie zna. Tak jakby oni znali. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
margota

No właśnie kocie daj spokój Owsiakowi i co Ci Serena zrobiła ? ;))
Jesteś na cukrowym głodzie ??
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
krótka piłka

Nawet gdyby zostawić incydent z Wawrinką, masz jeszcze ukaranie go przez władze ATP za zachowanie w meczu z Mischą Zverevem na turnieju w Szanghaju. Oficjalnie zarzucono mu: brak chęci do gry, obrażanie kibiców, niesportowe zachowanie na korcie. Szkoda że panowie z ATP nie posłuchali argumentów w stylu "To dobry i kochający chłopak." ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
margota

Szkoda tylko, że nie są WSZYSCY tenisiści mierzeni jedną miarą :(
Szkoda, że nie są oceniane emocje tak samo. Bez względu na to , na którym miejscu w rankingu się znajduje !
Miłego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
margota

"..... przypomina mi to reakcje ludzi uwielbiających Janowicza na jakąś śladową nawet krytykę jego zachowań .... "
Tak Tomie masz rację, tyle że Twoja krytyka polegała tylko na powtarzaniu dziennikarskiego - i nie tylko - hejtu !
W obu przypadkach zachowania tych dwóch tenisistów zostały wyolbrzymione i rozdmuchane przez media, tabloidy !!!!
Nikt się nie czepia zachowań bardziej znanych tenisistów BO ..... są bardziej znani !
I tyle w temacie !
Miłego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Mind Control

Szkoda, że Wawrinka i Vekić tak nie ulegli jego urokowi osobistemu i przyjacielskiej aurze i nie byli tak skłonni do wybaczenia. Pewnie po wszystkim mieli niezły ubaw z Kokkinakisem. Znam ten typ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
margota

Minduś, oczywiście !!!!!
Ja tylko chcę by spojrzeć na sprawę trochę szerzej.
Popatrzeć na zachowania i innych tenisistów .... nie rozdmuchane przez media czy tabloidy !
Miłego :))

| Odpowiedz
blokuj
margota

Rozmawiam z Tobą na temat Nikusia i ogólny !
Mind naprawdę nie zamierzam i nie zamierzałam w żaden sposób czepiać się Twojej osoby !
Naprawdę :))
W takim razie będę teraz pisać ogólnie bez używania nazwisk tenisistów !
Sorki i miłego :))

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

PS: Prześledź swoje wypowiedzi na tym forum (z wieloma zgadzam się nawet, z innymi nie). Jeśli przyłożysz do nich taką poprzeczkę jak do mojej, to praktycznie nie mógłbyś się na wiele tematów wypowiadać, bo swoich informacji na różne tematy też nie możesz podeprzeć osobistymi znajomościami zamieszanych w to ludzi, lecz operujesz informacjami z prasy itd. Tak więc troszkę spokojniej, kolego, ktoś kto sobie pozwolił na taką chamską wypowiedź wobec innego tenisisty, dotyczącą właśnie drażliwych spraw "poza-kortowych" ma przynajmniej u mnie "przekichane", nawet, gdyby okazał się prywatnie wzorem kultury osobistej (masz informacje o tym, że tak jest?) ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
grolo

Jeśli jeszcze nie znasz okoliczności, to dowiedz się, że stało się to niechcący.
To było mamrotanie do siebie, taki trash-talk, pechowo wyłapany przez bardzo czułe mikrofony. Incydent już po meczu wyczajony i rozdmuchany przez chciwe, polujące na sensację i skandali media , które rzuciły się nie ten łup jak hieny na ranną zwierzynę. To one z tego incydentu zrobiły wielki skandal, rozdmuchując go na niebywałą skalę. Dały wdzięczne pole do używania na bardzo już sławnym Kyrgiosie, zwłaszcza przez dyżurnych moralistów, hipokrytów i innych "oburzonych".
Cudowny strzał - było się czym pożywić i to przez długi czas: tysiące artykułów, programy TV, "dyskusje"... klikalność szła w miliony, a Kyrgios przeżywał załamanie i rozważał porzucenie tenisa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Mind Control

Haha, no na pewno. Mamrotał sobie pod nosem z kim to sypia dziewczyna rywala z drugiej strony siatki. Ależ mu się na przemyślenia zebrało. Do tego tak głośno mamrotał, że jednak Warinka to usłyszał i wyjaśniał z nim to od razu po meczu. Bezczelny gnój zdradza intymne sekrety innych ludzi przed całym światem ale to media winne. No jasne powinni to "wypikować" tak jak się na przykład serduszka WOSP wymazuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
mppmmppm

może ty się wypikuj, bo gadasz jak stary nadajnik w kółko to samo. jak cię ktoś wkurza to co cię to obchodzi i tyle. skup się na swoich mistrzyniach. i myślisz, że nazywając Kyrgiosa "bezczelnym gnojem" jesteś lepszy od niego? człowiek z klasą w życiu by nie użył wobec nikogo takich określeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Mind Control

Taka jest prawda i jedyne co możesz napisać to żebym się "wypikował" bo nie masz innych argumentów. Skoro ktoś wypisuje rzeczy które nie trzymają się ni kupy ni doopy to cicho siedzieć nie będę. Czy się to komuś podoba czy nie. A rzeczy nazywam po imieniu, i wcale nie oczekuje, że ktoś potem będzie o mnie pisał, że jestem do rany przyłóż. I zajmować też będę tu kim będę chciał, ale dzięki za radę. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mind Control

Histeryczka Paper, myśli, że może pisać co chce a każdy będzie się z nią obchodził jak z jajkiem. :) Zobacz ile w tym poście jest żółci zanim zaczniesz dawać podobne rady komuś innemu. Na moje posty nie czeka cały świat ale głupkowate argumenty i wymówki lubię gasić, a jak kogoś tym wkurze tak jak teraz Ciebie to tym zabwniej. Walczysz w przegranej sprawie więc faktycznie lepiej jeśli się od tego odetniesz. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Lady Mama

Z drugiej strony Kokkinakis też niepotrzebnie paplał szczegóły swojego życia intymnego Nickowi, nieprawdaż? ;) To chyba powinno pozostać tylko i wyłącznie do świadomości Donny i Thanasiego ;) Kij ma dwa końce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Mind Control

A ten drugi koniec to niby czego się tyczy? Że Kyrgios nawet prywatności przyjaciela nie umie uszanować. To może wlaśnie dlatego mu tak wspaniałomyślnie wybaczył jak to grolo wspomniał? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
margota

No z drugiej strony to Kokkinakis (sorki, nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko)
naruszył prywatność tej dziewczyny !
Nie pochwalam zachowania w tym przypadku (Wawrinki), to było nieładne !
Nie jestem jednak za tym by przypominać o tym za każdym razem. Uważam, że należy oddzielić pewne wydarzenia i dać szanse na powrót :)
Jeśli media za każdym razem będą tylko jemu wytykać tego typu zachowania, to nigdy nie osiągnie miana ..... zwykłego zachowania !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Lady Mama

Ano tego, że to Kokkinakis niejako naruszył prywatność Donny, ciekawe czy ona by chciała, żeby rozpowiadał o ich seksie osobom trzecim? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Mind Control

Lady widać, że nie wiesz jak wyglądają rozmowy w męskim gronie. :) Z resztą o czym tu mowa, niech będzie, że i Kokkinakis żle sie zachował i jest spbie winien, że zaufał takiemu plotkarzowi. Natomiast to nie zmienia oceny zachowania Kyrgiosa który wykorzystal tę informację w obrzydliwy sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Lady Mama

Nie wiem i nie chcę wiedzieć w takim razie... dla mnie to jest obrzydliwe, rozpowiadać o swoim życiu erotycznym dla osób trzecich ;) Do nikogo nie można mieć pełnego zaufania! Sam kiedyś to pisałeś. A Nick nie powiedział tego w wyrafinowany sposób, powiedział to w emocjach, cicho, sam do siebie (a kamery to wychwyciły). Przeprosił. Po co to cały czas roztrząsać? Nick przegrał dzisiaj mecz, ale nie obraził Donny, ta sprawa jest już przedawniona i chyba omówiona w każdy możliwy sposób :) Btw. Pamiętam jak wtedy zaciekle broniłeś Donny, ona raczej też nie chce do tego wracać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Mind Control

No widać, że rozpowiadanie o swoim życiu erotycznym osobom trzecim jest dla Ciebie obrzydliwe natomiast opowiadnie o życiu erotycznym osób trzecich już nie. Ciekawe podejście. :)

| Odpowiedz
blokuj
Lady Mama

Kokkinakis sam się do tego przyczynił. :) Gdyby mu tego nie powiedział, to nie byłoby tematu :) Pewne rzeczy warto jednak zostawić dla siebie. Jako tenisista wie chyba, że w nerwach mówi się różne rzeczy. Także takie, które potem trudno odkręcić i których się żałuje. A Nick żałował swoich słów, przeprosił za nie. Thanasi i Donna mu wybaczyli, ale forumowicze nie mogą ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Mind Control

Niektóre forumowiczki nie mogą zaakceptować, że Kyrgios często zachowuje się chamsko i gburowato i wymyślają dziwne historyjki na jego usprawiedliwienie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Lady Mama

A czy ja gdzieś napisałam, że mnie Nick nie wkurza? Wkurza mnie, bo jest bardzo utalentowany, a przez wybryki (typu: Szanghaj) nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału i daje ludziom powody do nagonki. Jestem na niego momentami wściekła! Aczkolwiek sprawę z Kokkinakisem i Donną uważam za mocno przesadzoną. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Lady Mama

Ja się odnosiłam do postów związanych z Donną. :)
A co do kultury to nie będę tego oceniała, skoro go nie znam prywatnie, mogę ocenić jedynie kortowe zachowanie, a to duża różnica :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
efan

Może lepiej zapytać, czy postawa sportowa Kyrgiosa w meczu z Wawrinką była zgodna z duchem fair play? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Mind Control

Ciekawe czy podobnie uwża Donna i Wawrinka. Że Ciebie to nie rusza się wcale nie dziwie. Jeszcze byś opieprz od psiapsióły dostała. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.