Wątek dotyczący artykułu

Polfarmex z 10. kolejną porażką! Miasto Szkła się nie zatrzymuje

Koszykarze Miasta Szkła Krosno zbierają kolejne zwycięstwa. W środę w Kutnie pokonali 75:65 Polfarmex, dla Farmaceutów była to już dziesiąta kolejna porażka. Do wygranej beniaminka poprowadzili niezawodni Chris Czerapowicz oraz Royce Woolridge.

przeczytaj cały artykuł

Kibicka27

Moja cierpliwość do Frasera się dzisiaj skończyła. Nie jest wart tych pieniędzy. Smutny ten sezon, ale nadzieja umiera ostatnia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Napisałaś "tych pieniędzy" a wiesz chociaż jakiego rzędu ma zarobki czy tak sobie tylko strzeliłaś? A czy do Pana Dardana masz dalej cierpliwość?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Ja nie muszę Ci wierzyć, ponieważ sam nieźle orientuje się w zarobkach nie tylko naszych graczy. Tak tylko zapytałem, bo są zarobki duże i DUŻE.

| Odpowiedz
blokuj
Koso

Już w zeszłym sezonie nie grał. Chociaż grał lepiej przy zarobkach mniejszych o ~30%, ale wtedy większą część "roboty" robił przy nim KJ. Za tamte pieniądze można było spokojnie ściągnąć ciekawszego grajka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.