Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Skrzypczyński: Ich nieudolność doprowadzi do tragedii (komentarz)

Do skandalu doszło w niedzielnym meczu SD Eibar - FC Barcelona (0:4). Choć hiszpańscy sędziowie przyzwyczaili już wszystkich do swojej nieudolności, Jose Sanchez dał w Kraju Basków prawdziwy "popis" swoich umiejętności.

przeczytaj cały artykuł

Robert Podsiadło

Oglądałem ten mecz i to zdarzenie. Widziałem ujęcie kamery zza pleców arbitra, nie mógł nie widzieć tego zagrania i nic. Potwierdzam śledząc kilka lig, hiszpańscy sędziowie są skandalicznie nieudolni. Jedna z najbogatszych lig powinna sobie zafundować arbitrów z innych krajów. To wcale nie takie nierealne.
Nie dziwi mnie wcale złość i frustracja piłkarzy, raczej dziwi mnie, że jeszcze żaden nie wybuchł, policzkując sędziego lub pokazując mu "swoją" czerwoną kartkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Karpiński

Wiesz, jakie wtedy kary dostałby ten piłkarz? W Hiszpanii arbitrzy to świętość. Powiesz w mediach, źe źle sędziują, jak Pique ostatnio, to grożą mu kilkumeczowym zawieszeniem. To za spoliczkowanie chyba do końca sezonu by nie wyszedł na boisko :D

Arbitrzy to święte krowy. Jak czegoś nie zauważy i nie zapisze w protokole, to nie można ukarać po meczu na podstawie analizy wideo. Ile razy Ronaldo w zeszłych sezonach uderzał rywali bez piłki? Nie było nic, żadnych kar.

La Liga zdecydowanie potrzebuje lepszych sędziów... ale wątpię, że się ich doczeka. Karanie na podstawie analizy wideo też by się przydało, jak to ma miejsce w Anglii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.