Wątek dotyczący artykułu

Turcja: fatalny występ Zbigniewa Bartmana, Galatasaray Stambuł rozbity

W poniedziałkowy wieczór ekipa Galatasaray Stambuł rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Występ ekipy Zbigniewa Bartmana okazał się kompletnie nieudany. Nie popisał się również polski atakujący.

przeczytaj cały artykuł


Tomasz Rosiński

Panie Adamie, widocznie postępuje Pan w myśl " nie znam się to się wypowiem (napiszę komentarz)". Zbigniew Bartman występuje w Galacie na ataku czy to liga czy Puchar Challenge :) Na przyjęciu w zespole ze Stambułu zazwyczaj grają Tuia i Yasin Aydin bądź Ibrahim Yucel. Jeszcze ma Pan jakieś pytania czy wątpliwości (proszę pytać)? Najpierw warto coś sprawdzić niż pisać komentarze w ten deseń. * Próbował pan wbić szpilkę autorowi, ale chyba coś nie wyszło, prawda? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz Szulowski

Przecież Bartman to chyba ostatni mecz na przyjęciu to w Poitiers rozegrał...A tak ogółem mówiąc to Bartman miał wszystko żeby grać na bardzo wysokim poziomie dłużej niż sezon 2010 kiedy był świetny, ale chyba głowa mu na to nie pozwoliła. Za dużo zmian klubów , brak stabilizacji i w gruncie rzeczy jest dobrym zawodnikiem ale brak mu ciągłości w grze. Teraz w sumie jest w najlepszym wieku a na boisku jakoś tego nie widać, szkoda...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.