Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: Roger Federer przerwał piękny sen Mischy Zvereva. Będzie szwajcarski półfinał

Roger Federer awansował do półfinału rozgrywanego na kortach twardych wielkoszlemowego Australian Open 2017. We wtorkowym ćwierćfinale Szwajcar w trzech setach pokonał rewelację turnieju Mischę Zvereva 6:1, 7:5, 6:2.

przeczytaj cały artykuł

Novak and Aggie

Chętnie obejrzałbym Fedala w finale szlema jeszcze ten jeden, ostatni raz (nie mam wątpliwości co do tego, ze taka szansa juz sie więcej nie nadarzy). Byłoby to piękne podsumowanie ich wieloletniej rywalizacji, ostatni mecz o wielką stawkę. Trzymam za obu kciuki w nadchodzących spotkaniach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FedEx

Tego jeszcze brakuje, żeby Roger dostał oklep w finale od swojego nemezis i zapewnił tym samym 15 tytuł Rafie. Ja jednak podziękuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Starigniter

Moim zdaniem przesadzasz. Po pierwsze Nadal to ostatnio z Raonicem przegrał pomimo wygrania pierwszej partii. A po drugie pokonał w Hiszpana w Bazylei mimo iż grał naprawdę słabo. Dla mnie Federer nie byłby bez szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Fanka Rogera

przesadza , bo patrzy ślepo w statystykę. Czy z faktu że Roger ma statystykę ze Stanem 18-3 a ostatnie dwa ważne mecze na hardzie wygrał wynika , że Fed wygra z palcem w nosie ?. Nie odważyłabym się tak powiedzieć.

| Odpowiedz
blokuj
Starigniter

Wygrana Feda ze Stanimalem oczywiście że nie jest pewna pomimo jednostronnego bilansu, ale będę stawiał na tego pierwszego. Bardzo obawiałbym się też Raonica, bo wygrał z Federerem ostatnie dwa mecze właśnie pomimo takiej jednostronnej wtedy rywalizacji (1-9), ale z kolei Dimitrov akutat jego pokonuje. Uważam też, że Roger nie byłby bez szans w finale z Nadalem. Hiszpan gra naprawdę średnio, stracił już dawno aurę niepokonanego + Federer naprawdę grał słabo w Bazylei a i tak go pokonał. Nawierzchnia chyba też wydaje się bardzo szybka? Dzisiejszy ćwierćfinał, jak zauważyłem, obfitował w akcje przy siatce.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.