Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski jak Michał Anioł. "Tego gola zna już każda babcia"

Nie milkną echa świetnego występu Roberta Lewandowskiego przeciwko Freiburgowi (2:1) na inaugurację rundy wiosennej Bundesligi. Znany publicysta dziennika "Bild", Raimund Hinko, porównał kapitana reprezentacji Polski do samego Michała Anioła.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Imisirah

No a już myślałem, żeś zachorował złamał rękę czy jak :D. Ty jednak trwasz na posterunku ;-))). Tym razem nie mogę być choć połowicznie po Twojej stronie. Lewy świetnie to przyjął , uwolnił się i dość szczęśliwie strzelił lekko kiksując. Rozpętał się jednak lekki szał i zaraz co niektórzy dziennikarze będą skandować santo subito ;-). Oczywiście cieszy mnie jego dobre wejście i rozpoczęcie walki o 3 koronę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cristof

nie wiem z czym macie problem powinniscie byc zadowoleni/dumni ze to OBCY wypisuja na jego temat; a czy to szal? mnie to nie przeszkadza! ile mozna przeczytac takich "szalenstw", ktore napisali obcy/niemcy???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Imisirah

Mi generalnie to zupełnie nie przeszkadza ;-), choć neguję skłonność do przesady. Wcale nie wykluczam, że jak Lewy nie strzeli gola w 5 spotkaniach to ci sami dziennikarze zakrzykną "koniec Lewandowskiego" :D

Obcy brzmi trochę dziwnie ... Niemcy to nie kosmici ;-))).

| Odpowiedz
blokuj
Stevie Wonder

Mam wątpliwości co do prawdziwości tych i takich opinii. Możliwe że takie słowa padły ale z ust cioci kloci. Zauważ że Buonarrotiego nie ma w ważnych przedsięwzięciach światowych typu The Best Off Futbool Calendar, pudełka gry FIFA czy No Racizm. Jest na naszej Erze czy Gilette ("naszym" - nie światowym). Jest tak świetny jak nasz FSO Polonez. Myślę że poza naszymi dzieciakami inne (świat) nie marzą by być jak Buonarroti. To są zwykłe zabiegi marketingowe manago Kucharskiego.

| Odpowiedz
blokuj
cristof

nie wiem co cie opetalo? co masz przeciwko Lewandowskiemu? czy Lewandowski nie byl na "pudelku" gry fifa?; dlaczego Ronaldo, gwiazda z pierwszego szeregu nie bral udzialu w NO TO RACISM (nie wiem czy oto ci chodzi?); jezeli twierdzisz ze Lewandowski musi odejsc z kadry" to pisz to pod artykulami ktore zwiazane sa z Nawalka albo do Nawalki - ze powoluje "nieodpowiednich" (wg ciebie) zawodnikow; przeciez Robert nie przyjezdza na zgrupowanie i mowi "chce grac"; jezeli chodzi o prawdziwosc opin - no coz byloby sie pilnym (nie mylic z prymusem) znalbys choc jeden jezyk; napewno bys sprawdzil wiarygodnosc tego co zostalo napisane, poniewaz ten cytat "zrobil furore" nie tylko w niemczech; ostatnia kwestia, jezeli twierdzisz ze nikt nie chce byc LR9, swiadczy to o tym ze poza kompem "swiata nie widzisz"; szczerze mowiac - zal mi ciebie;

| Odpowiedz
blokuj
Stevie Wonder

Sołry (jak widzisz znam angielski) nie wiedziałem że trafiłem na bywalca. Sprowadziłeś moją wypowiedź do poziomu bełkotu o pudełku. Jako bywalec powinieneś wiedzieć jak się takie sprawy załatwia. Jeśli byś zaprzyjaźnił się z kompem, dowiedział byś się że są takie programy jak translatory i język nie stanowi żadnej beriery. Nawet Maroon 5 z Aquilerą śpiewa - "...być jak RL9" :D))) Dzięki za współczucie - widać że masz klasę.

| Odpowiedz
blokuj
Stevie Wonder

Trwam w swoim uporze niczym Lepper "Lewandowski musi odejść" - z kadry. Przy takiej ilości "dobić" niektóre są rzeczywiście b. ładne i jestem w stanie zaakceptować określenie "świetny dobijacz" :) - ale nie piłkarz.
Jeśli przeginam to tylko na zasadzie kontry do tych peanów w stylu"piłkarz kompletny".
I pytanie w przestrzeń.Co się stało z moim komentarzem? Czy był wulgarny, czy nie po linii? Cenzura czy Kucharski? Kto z nas jest dziki?

| Odpowiedz
blokuj
Imisirah

Wiem , wiem i wiem stukalismy już o tym i niezmiennie się ze sobą nie zgadzamy :D. No i oczywiście mam nadzieję, że te Twoje marzenie o braku Lewego w kadrze ziści się wtedy gdy już będziesz bardzo starym Stevie Wonderem ;-))) . No i abyś się nie nudził po drodze zostanie Mistrzem Świata, królem strzelców MŚ, najlepszym strzelcem / obcokrajowcem w Bundeslidze i otrzyma Złotą Piłkę. W sumie obu to nas ucieszy ... będziesz miał o czym pisać bo paenów wtedy nie zabraknie ;-))).

Twój post widocznie wyrzucili ... dlaczego ? Sam się zastanawiam , musiałeś trafić na moda, który jest od tych paenów ;-)))).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.