Wątek dotyczący artykułu

Nie do wiary. Tego drzewa boją się wszyscy żużlowcy

O dębie, który stoi za bandą grudziądzkiego toru, na wyjściu z drugiego łuku, krążą legendy. Zawodnicy jadący na mecz do Grudziądza ostrzegają się słowami: "uważaj, żeby cię dąb nie przyciągnął". Żużlowcy mówią też, że to drzewo działa na psychikę.

przeczytaj cały artykuł

CsabaHell

Dlaczego? Mnie akurat ta historia zainteresowała. Wcześniej słyszałem o dębie tylko przy okazji transmisji tv, ale nie wiedziałem o co chodzi. Wolę taki tekst-ciekawostkę niż n-ty artykuł z żużlowcem, który przekonuje, że wylewa siódme poty na sali, zainwestował w sprzęt jak nigdy i to będzie dla niego przełomowy sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Narcos

Sa inne portale jak PS, espeedway , Po kredzie itd
Zawsze mozesz zmienic portal na inny.
Mi Ostafinski pasuje bo wreszcie jakies ciekawostki mozna poczytac, a nie suche liczby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
A ...

a zapominałeś jak sam się niedawno żaliłeś jakie to jest forum " bee " a teraz sam pouczasz kolegę? nie widzisz na kimś tylko na sobie typowy z Ciebie egocentryk

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Narcos

Forum jako forum jest zle, ale nie artykuly. Artykuly nie sa problemem jak pisalem wczesniej, wiec doczytaj co bylo pisane, a pozniej medrkuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
CsabaHell

Tytuł mnie nie zachwyca, ale i też kompletnie mi nie przeszkadza. Rozumiem, że portal jak każda firma jest nastawiony na zysk, więc żeby zarobić musi jakoś ludzi zmusić do kliknięcia. Póki mam to za darmo to akceptuję taki układ bo wiem że coś jest kosztem czegoś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.