Wątek dotyczący artykułu

Genialni Szewczyk i Johnson pogrążyli lidera! Wielki mecz BM Slam Stali

Lider PLK zatrzymany w Ostrowie Wielkopolskim. BM Slam Stal dzięki kapitalnej drugiej połowie pokonało Polski Cukier Toruń aż 80:63. Do sukcesu gospodarzy poprowadzili Aaron Johnson i Szymon Szewczyk.

przeczytaj cały artykuł

frenk

Zaczyna dziać się coś niepokojącego? Nie można prowadzić w miarę bezpiecznie i w takich rozmiarach przegrać mecz ! Największym problemem w tej chwili jest strefa podkoszowa i gra Sandula Trzeba pilnować bilansu bo teraz znowu ciężkie mecze Radom i Stelmet i za chwilę w tabeli może zrobić się nieciekawie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

W tabeli TBL robi się ciekawie. Taki Radom na przykład nie może sobie pozwolić na porażki bo każda z nich oddala od PO.
Co za sezon tuzy z ubiegłego roku - Słupsk i Radom poza PO. Kto by się tego spodziewał.

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Nie dzieje się nic niepokojącego tylko po prostu wszystko wraca do normy. Macie skład na środek tabeli i to co osiągnęliście do tej pory to i tak jest wyczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.