Wątek dotyczący artykułu

Korespondent TVP zażenowany zachowaniem niemieckiej telewizji. Chodzi o polskich skoczków

To było działanie z premedytacją, czy może pechowa wpadka stacji ZDF? Zapewne nigdy nie poznamy prawdy. Niestety, atmosfera skandalu pozostanie już na zawsze.

przeczytaj cały artykuł


GreatDeath

Polacy to jednak idioci, zawsze święta TVP zapewne za każdym razem pokazuje dekoracje, zanim zaczniecie obrażać Niemców sami spójrzcie w lustro, banda oszołomów z telewizji. Poziom dziennikarstwa w Polsce to D N O.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Zgoda, a w szczególności marny jest poziom dziennikarstwa w SF-ach, które dopuszczają do publikacji takich dyletantów - amatorów i wazeliniarzy jak pudelkarz Czykieli, Sibera, Toczek, Bobakowski (Piotr) i inni ignoranci. Godna reprezentacja SyFów (nie SF-ów).
Tacy jak oni mają poważny problem - ze znajomością jakiegokolwiek sportu czy choćby poprawnej polszczyzny (nie mówiąc o tłumaczeniach z języków obcych). Jak więc zaistnieć? Ano michałkami w Sportowym Barze, wazeliniarstwem wobec władzy, i marnymi prowokacjami, takimi jak powyższa :
"Ludzie !!! Ratunku !!! Niemcy biją!!!"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.