Wątek dotyczący artykułu

Dramatyczny finał ELeague Major: polski Virtus.pro poległ na własne życzenie

Podopieczni Jakuba "Kubena" Gurczyńskiego przegrali w finale prestiżowego turnieju z duńską formacją Astralis. Pojedynek przyniósł jednak ogromne emocje. Polski team wyjechał z USA bogatszy o 150 tysięcy dolarów.

przeczytaj cały artykuł

kris8916

fascynujace po prostu, moge wam pokazac jak gram w PESa 06 i tez napiszecie o tym artykul? zwykle granie w gierki ktore ze sportem nie ma nic wspolnego mimo iz w nazwie jest slowo sport...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kris8916

dla kogo sa dlatego sa :). dla mnie szachy, rzutki, snooker i kilka innych tego typu "sportow" to zadne sporty. To sa gry. Jak slusznie zauwazyles trzeba uzywac wysilku mozgu - ale tylko mozgu a nie wysilku fizycznego. A sport to przede wszystkim wysilek fizyczny, fizycznosc. To co jest opisywane w tym artykule to zwykly gaming (nie rozumiem w ogole pojecia e-sport - jak mozna nazywac cokolwiek sportem gdy siedzi sie przy komputerze? Grywam w GTA np i mam nazywac sie sportowcem? smieszne) To zaden hejt, to moja opinia. O tym nie powinno sie pisac na zadnej stronie sportowej, bo to zaden sport. Jakas specjalistyczna strona powinna byc takim zagadnieniom poswiecona. Rownie dobrze mozna tu zaczac pisac o bierkach czy MS w pchelkach (jesli takowe sa).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arek Wiśniewski

Sport tak ale ja osobiscie tego sportem bym nienazwal bo to jest esport. Wiem ze najlatwiej nowosci, zmiany zanegowac ale no niestety idziemy do przodu. W sumie esport to nie nowosc bo juz sa kraje gdzie maja uznane jako narodowe gry ... Np starcraft w usa czy korei... A o tym czy powinno sie tu pisac o tym to juz nie nam decydowac bo co jak co to jest prywatna strona :) I beda tu pisac o czym chca:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.