Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: To nie żart. Głosujcie na prezesa Krzysztofa Mrozka

Trwa głosowanie w XXVII Plebiscycie Tygodnika Żużlowego. W kategorii Działacz Roku PGE Ekstraligi mam swojego faworyta i małą prośbę do naszych Czytelników. Głosujcie na Krzysztofa Mrozka i nie dajcie się nabrać na Ireneusza Macieja Zmorę.

przeczytaj cały artykuł

krispiet

Jest takie stare powiedzenie. Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupka niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dotyczy oczywiście Pana i radosnej jego twórczości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
eddy

dalem niezle czadu ..mialo byc w pozycji wertykalnej ! Wniosek jest jeden : Olac szkocka i powrocic do starej niezawdnej ..ojczystej ..czystej !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiecznystudent

Sam już się zbanowałeś- myślę , że w Gorzowie po tym jadzie na to miasto, na ten klub, naraziłeś się niejednemu kibolowi. Ja tu tylko piszę to co myślę...chyba też mogę (?). Nie ryczysz? Piszesz to co myślisz? Czyli bredzisz?Piszesz byle pisać , kręci cie to , że znajdzie się kilku małolatów, którzy pochejtują razem z tobą na SG- masz problem pt. Stal Gorzów, proponuję kilka sesji z psychologiem, wielu ludziom obiektywna i konstruktywna uwaga pomaga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
speed_koleina

Gratulacje panie Darku, "pisząc" sprytnie pan to "wymyślił" tudzież odwrotnie "myśląc" sprytnie pan to "napisał".

"Genialna" próba manipulacji przez odwrotność czyli wiara manipulanta narcyza w przewrotność manipulowanego względem zdania manipulanta.

Brawo!
Ps. Ma pan mój głos w konkurencji redaktor roku :). Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.