Wątek dotyczący artykułu

Sensacja w Krakowie. AGH lepsze od Sokoła

W środowym spotkaniu I ligi beniaminek AGH Kraków niespodziewanie pokonał u siebie lidera rozgrywek Sokoła Łańcut 65:64.

przeczytaj cały artykuł


fan-basket

Czy ktoś, może kto był na meczu, może mi wyjaśnić co się stało w trzeciej kwarcie jak było 9:10 do końca, kiedy Klima sfaulował Maja raz ,a potem jeszcze raz ( był to 3-ci i 4-ty faul) i zaraz po tym zszedł za 5 fauli, bo dostał dacha, czy jeden z tych fauli był PODWÓJNY czy jak? Oglądałem mecz na relacji w internecie i nie widziałem co się tam stało, czy Maciek Klima ubliżył sędziemu? Ja nie widziałem. Proszę o jakieś info w tym temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arniUT

Byłem oglądałem. Mecz pełen emocji i co ważne cały czas na styku. Piękny mecz Krawczyka. Czujkowski też wspaniale panuje nad swoim ciałem co pokazał niejednokrotnie. ...
Co do Klimy to po dłuższej naradzie sędziowie orzekli kare a zawodnik AGH rzucał osobiste jeśli dobrze pamiętam nie było podwójnego faulu tylko faul raz po razie ale nie mam pewności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Rejman

Sędziowie musieli w tym meczu pokazać kto rządzi, 3 osobiste krawca nie uzasanione + 2x z rzedu kroki podworskiego(raz na styku 2 raz brak krokow) co do macka klimy zapytal dlaczego faul ale dostal dacha, gdzie powinien go dostac sroka w 1 i 2 kwarcie(owszem brak gwizdkow na faule ale biorac pod uwage doswiadczenie nie powinien zachowywac sie w ten sposob). Jak to się mówi w koszykarskim żargonie faul jest wtedy gdy słyszysz gwizdek. Mecz na styku obie ekipy prezentowały się bardzo dobrze brakło 0,2 sekundy do wygranej łańcuta. Oby więcej takich meczów w najbliższym czasie i powodzenia sokołowi w play off :D
pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.