Wątek dotyczący artykułu

Hit transferowy mistrza Polski! Reprezentantka Polski zagra w Lublinie

Doświadczona rozgrywająca reprezentacji Polski, Kinga Achruk, od nowego sezonu będzie występowała w barwach mistrza Polski, MKS-u Selgrosu Lublin.

przeczytaj cały artykuł


Kuba Andruk

Byzdra na pewno poprawi obronę ale na środku rozegrania to nie jest europejska czołówka, na lewej połówce to rzeczywiście poziom europejski ale co wtedy z Martą Gęgą?
W Lublinie orgazm że Byzdra przychodzi, ale tak naprawdę to wielką szansą dla klubu jest trener!!!
Nie docenia się u nas trenerów, to duży błąd bo Tetelewski, Niewrzawa, Struzik, Unijat to wartość dodana a taka Majdzińska to katastrofa.
Zobaczcie jak cieniuje w tej rundzie Pogoń gdy Struzik zajął się kadrą.
W Lublinie przyszła nowa chorwacka miotła to młode wyczuły szansę, a starsze się przestraszyły że skończy się dobra kasa, bo gdzie indziej w superlidze to połowy tego nie dostaną.
Pamiętajmy że zbliżają się wybory samorządowe i władze będą dużo bardziej skłonne by wydać dużą kasę jeśli potem politycy będą mogli pochwalić się sukcesami sportowymi.
Jak Chorwat potrafił ściągnąć tak dobrą i do tego młodą(25 lat) zawodniczkę jak Bozovic gdy okno transferowe było zamknięte to kogo on ściągnie w lecie jak dostanie kasę i wolną rękę!!!
Kto wie czy nie przyjdą dużo lepsze niż Kinga Byzdra!
///
Tylko dla dobra ligi powinien wrócić play off bo wtedy emocje są do końca, bo jak mistrza poznamy w lutym to poza Lublinem wielu powie jak EB Dziękuję bardzo za taką ligę.Wysiadam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

"Pamiętajmy że zbliżają się wybory samorządowe i władze będą dużo bardziej skłonne by wydać dużą kasę jeśli potem politycy będą mogli pochwalić się sukcesami sportowymi."


To tylko pokazuję jak chory mamy układ sportowo-polityczny w Polsce.
Zresztą sam widzisz po naszym koszalińskim podwórku jak to wygląda.
"Działacze" jeśli wogóle można tak ich nazwać są tak "ambitni" że od wielu lat wystarczy im załapanie się do szóstki.
W normalnej pracy bez układów takie osoby poleciały by ze stołków bo jak się nie rozwijasz to się cofasz (zresztą pamiętam że kiedyś o tym pisałeś) a w normalnej dobrze poukładanej firmie to nie przejdzie.
Osoby które "działają" w klubie mają tyle wspólnego z piłką ręczną co ja z lotami w kosmos.
Nawet się tym nie interesują co widać po działaniach na stronie internetowej klubu i facebooku oraz podejściu na odczepnego do kibiców.
Też chciałbym mieć pracę za którą brałbym nie małe pieniądze co miesiąc i raz na 2-3 dni wrzucić coś na face ku wielkiej uciesze "kibiców"
Zapytaj się ich kto to jest np. Nora Mork, Heidi Loke, Estavana Polman, Cristina Neagu to powiedzą Ci że gwiazdy tureckiego serialu :) bo tyle wiedzą o handballu.
Są tak zamknięci na swoje podwórko że aż kłuje w oczy.
Sport powinien być wolny od polityki a tym bardziej ludzie którzy są w klubach.
Kluby powinny się utrzymywać głównie ze sponsoringu poza politycznego tylko że w wielu klubach w Polsce rządzą polityczne układziki.
Zresztą zobacz jaka kasa idzie z Miasta na koszykarzy a ile na piłkarki ręczne pomimo tego że dziewczyny robią od wielu lat lepsze wyniki.
Przyjdzie nowa władza, zabierze dotację i jest po klubie bo po co się trochę zmęczyć i szukać sponsorów.
W Lublinie przynajmniej znają się na rzeczy i próbują iść do przodu w kierunku handballowej Europy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rogoMKS

Orgazmu? Póki co, to orgazmu dostają wszyscy dookoła. W Lublinie podchodzimy do tematu na spokojnie. Wystarczająco dobrze pamiętamy grę w Lublinie takich piłkarek jak Wiola Luberecka, Iwona Nabożna, Sabina Włodek, Iza Puchacz, Agnieszka Kozak, Monika Marzec, i wiele innych, gdy trenerem był Andrzej Drużkowski. Wystarczająco dobrze pamiętamy regularną grę w LM, gdy z kwitkiem odprawialiśmy takie ekipy jak Krim i to na ich terenie, czy zwycięstwo w Pucharze EHF, gdzie finał rozstrzygnęliśmy już pierwszym meczy rozjeżdżając Podravkę 27:19. To wystarczy, żeby nie podniecać się niezdrowo przyjściem jednej, nawet bardzo dobrej zawodniczki. Jak już wcześniej napisałem - ze spokojem oczekujemy jak to się dalej potoczy. Jednocześnie licząc, że uda się choć nawiązać do sukcesów tamtych lat. Jeśli to się powiedzie, dopiero wówczas być może zaczniemy się podniecać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.