Wątek dotyczący artykułu

Michał Pazdan: Chciałem odejść, Legia mnie nie puściła

Od ponad pół roku mówi się o ewentualnym transferze Michała Pazdana. Piłkarz na łamach "Przeglądu Sportowego" zdradza, że do siedziby Legii wpłynęło kilka bardzo dobrych ofert za niego, ale warszawski klub ich nie przyjął.

przeczytaj cały artykuł

mk0045

A czy w naszych klubach nie mogą grać nasi bardzo dobrzy gracze? Czy muszą grać na zachodzie? Sami sprzedają a potem zdziwienie że słabo nam idzie w klubowych rozgrywkach. Ja rozumiem że kasa. Ale kasa sama popłynie jak będą wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tata1980

mk, to trochę też chodzi o kasę. Żonglerka zawodnikami była od zawsze. Legia nie stanowi w tym wyjątku. Mają oddzielna pulę na wzmocnienia i kasa na to nie bierze się z nieba tylko z obrotu zawodnikami - tanio kupić, drogo sprzedać. Jak kluby dorosną i zaczną do tej puli pakować dodatkowa kasę, żeby drożej kupić i o więcej powalczyć to dopiero wtedy będzie można mówić że im zależy na tym, aby coś w Europie znaczyć. Inaczej to tylko szczęście że dostaną się tu czy tam. Nie ten poziom. Widać było w LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.