Wątek dotyczący artykułu

Witamy w piekle. Bundesliga was nienawidzi. Anty RB

Zaatakowane kobiety i dzieci, obraźliwe hasła, wyzwiska. Tak w sobotę w Dortmundzie fani Borussii przywitali gości z Lipska. Drużyny RB nienawidzą całe Niemcy.

przeczytaj cały artykuł


Chazz

Trochę żałosne podejście, szczególnie, że Lipsk jeszcze nawet nie zaczął wydawać fortun na konkretnych zawodników z bardzo rozpoznawalnymi nazwiskami. Pracują z tym co mają, zawodnicy wyrabiają sobie dobre imię WŁAŚNIE w tym zespole, a nie w zagranicznych czy krajowych potęgach, za to należy się im szacunek.
Wszystkie te płacze jakoby Manchester City, Chelsea czy inne Lipski albo Wolfsburgi były sztucznymi klubami, które zaistniały tylko dzięki pieniądzom bogatych właścicieli są dla mnie niestrawne - football to od dawna bardziej biznes niż sport. O ile np. w przypadku City można krytykować beznadziejną politykę transferową i wydawanie grubych kwot na "grajków" typu Stones, o tyle Lipskowi pod tym względem nie można nic zarzucić.
Nie wiem co kieruje takimi ludźmi jak ten pożal się Boże raper, czy to po prostu zwykły hejt, czy niczym niepodparte uczucie wyższości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.