Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia i Stal Gorzów się posypią. Nowy przepisy uderzą głównie w polskie kluby

Fogo Unia i Stal to kluby, które najbardziej odczułyby wprowadzenie limitu zawodników z cyklu Grand Prix i SEC. Gdyby przepis miał obowiązywać od 2018 roku, to w Lesznie i Gorzowie musieliby gruntownie przebudować składy.

przeczytaj cały artykuł


knight of steel-stay strong Darcy

kadry zespołów się posypią, spadnie poziom rozgrywek cofniemy się o 4-7 lat w tył . Wprowadzimy KSM max 40 i błędne koło się zamyka. Polska liga ma być najlepszą ligą na świecie ? czy ligą największych i najgorszych zmian na świecie ? Jeżeli takie ograniczenie zostanie wprowadzone ucierpią kluby, spadnie zainteresowanie i założę się że również oglądalność. Do tego narzekają że brakuje terminów na zaległe mecze... to może jeszcze przedłużycie przerwę wakacyjną ? Bo dla mnie ta przerwa to jest największe nieporozumienie. Czas w którym powinny odbywać się mecze bo jest najmniejsze ryzyko ch*jowej pogody robicie wolne. A później płaczecie pijąc wódkę przy waszym zielonym stoliku sprzedawczyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Rozwiązanie jest proste - mniej płacić. Nie płacić "pod stołem". Tylko w tym piekiełku lepiej płacić więcej i mieć słabsze jakościowo widowisko - do tego sprowadza się WIELKA REFORMA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.