Wątek dotyczący artykułu

Polskie skoki we mgle. Gwiazdy bez zaplecza

Trwa najlepsza zima w historii polskich skoków narciarskich. Kamil Stoch, Maciej Kot i Piotr Żyła zachwycają - to pierwszy plan. Na drugim są problemy. Z zapleczem naszej kadry tak źle nie było od lat.

przeczytaj cały artykuł


Kamil Konop

Trzeba pogratulować naszemu mega talentowi mateji że razem ze skupieńem wychowują kolejne gwiazdy światowego formatu które mają problem żeby znaleźć się w czołowej 30 PK które nie wątpliwie jest drugą ligą skoków narciarskich, Szkoda tylko że straciliśmy wybitnego kruczka pan na światowym poziomie który pokazuj włochom jak dojść do takiego poziomu jak on. reasumując nie gdyś wybitni polscy skoczkowie Mateja i skupień nie wspominając już o zeszłorocznej pomyłce kruczku którzy ocierali się o pierwsza serię konkursową są naszymi guru w skokach to powiedzcie mi jak ten kantyka ma się czegoś nauczyć skąd książki go nie wyszkolą na wielkiego zawodnika tu potrzebny jest trener a nie parszywe hieny łakome na pieniądze które nic w skokach nie osiągnęły dodam tylko że wyczyn Mateji na mamucie po dziś dzień jest wyśmiewany na całym świecie na wszystkich krajowych youtubach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
śmiechu82

Rozumiem, że wg Ciebie trzeba być świetnym skoczkiem by być świetnym szkoleniowcem? Cóż, niejaki Mika Kojonkoski w swojej karierze jako skoczek był chyba gorszy niż wspomniany przez Ciebie Kruczek, ale trenerem był jednym z najlepszych na świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.