Wątek dotyczący artykułu

Wojny polsko-polskiej nie będzie. One Sport już znalazł wyjście

Jeśli PGE Ekstraliga postawi na swoim i wprowadzi limity dla zawodników z cyklów SEC i Grand Prix, to problem mogłaby mieć firma One Sport. Jej szefostwo znalazło już na to sposób.

przeczytaj cały artykuł


baraboszkin

...co wy z tymi limitami ??? jak Ekstraliga może wprowadzić limity dla zawodników startujących w SEC, skoro wszyscy finaliści SEC znani są dopiero w połowie sezonu po eliminacjach ??? kontraktowanie z kolei dwóch zawodników z GP, by jezdzili na zmianę też jest bez sensu, bo obaj mieliby zajęte przez GP te same terminy, panie Galewski pan się zastanawiasz czasem zanim coś napiszesz ??? te limity to jakiś ubzdurany straszak na organizatorów SEC i GP , One Sport już się pokornie ugięło, BSI na pewno się nie ugnie, jeśli chodzi o postawę One Sport to jeśli kiedyś dojdzie do przełożenia zawodów SEC na poniedziałek czy wtorek - wtopią niemiłosiernie, chcą przecież promować swój cykl, nie wiadomo, co na to Eurosport, pojadą raz w poniedziałek bez telewizji i kibiców, zwrócą ludziom pieniądze za bilety i się wtedy zastanowią, czy warto było robić ukłon Ekstralidze... moim zdaniem niewarto, przełożenia zawodów GP i SEC na niedzielę zdarzają się incydentalnie, a Ekstraliga robi z tego szopkę, za rok, dwa Ekstraliga gotowa zażyczyć sobie, by GP i SEC odbywały się zimą, żeby nie kolidować z kolejkami rozbijanymi na cztery dni, świat żużlowy jest zbyt mały, by torpedować wszystkie inne rozgrywki poza Ekstraligą, do czego włodarze E-ligi zmierzają, do samounicestwienia ?... poza tym większy problem, moim zdaniem stwarzają różnego rodzaju eliminacje rozgrywane w sobotę w Słowenii, Francji czy Włoszech, a z tym Ekstraliga nie wygra, to po cholerę czepia się SEC, skoro sprawy i tak nie załatwi do końca...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jaśuu

no święte słowa!!! ten cały zarząd ekstraligi szuka zmian tam gdzie nie powinien , przecież każdy chce oglądać najlepszych na świecie a nie tylko połowę z nich!!! normalnie siedzą i robią pod siebie!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.