Wątek dotyczący artykułu

Anna Pinda zawodniczką MKS Olimpii-Beskid Nowy Sącz

W najbliższy weekend "Góralki" czeka dwumecz z Metraco Zagłębiem Lubin. Wobec tego dobrą wiadomością dla fanów sądeckiego szczypiorniaka będzie fakt, że kontrakt z klubem podpisała Anna Pinda.

przeczytaj cały artykuł


kataraman

jeśli to jest prawda co pisze oko to jest skandal kto pozwala na to że pieniądze publiczne które dostaje Olimpia z UM. idą na takie transfery i fanaberie pani 3w1 były nie wypały Serbki teraz Rumunka .Panie redaktorze Rogowski czy tak trudno jest zadać pani trener kilka pytań 1. Kto aktualnie jest prezesem Olimpii i jaki jest skład zarządu bo jak wiemy takiego niema !!!.2.Kto jest odpowiedzialny za grę zespołu i aktualny sportowy stan Olimpii ( ostatnie miejsce w tabeli ) .3. Jaki jest stan finansowy klubu i kiedy zostaną wypłacone zaległości byłym i obecnym zawodniczką ? ( kiedy będzie zebranie sprawozdawcze na temat prowadzenia klubu ) ale znając pana Marcina to raczej nie zapyta i dale będzie fajnie i przyjemnie atmosfera super a wyniki nie ważne .... bo to wszystko przez spisek i te skąpstwo Galicyjskie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
znawcatematu

Szabo grała w weekend, więc chyba ktoś tu miał złe info. Natomiast ktoś tu ma dobre zacięcie dziennikarskie. Byłby z tego mocny artykuł katamaran :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.