Wątek dotyczący artykułu

Michał Probierz: Lechia to zdecydowany kandydat do mistrzostwa. Mają lepszą kadrę od Legii i Lecha

Jagiellonia Białystok przegrała w Gdańsku 0:3 i straciła pozycję lidera. Michał Probierz po spotkaniu przyznał, że ma olbrzymi respekt do Lechii. Według niego to gdańszczanie mają najsilniejszy zespół w lidze.

przeczytaj cały artykuł

Henryk Medialny

Nie wiem, czy Lechia ma lepszy od Legii skład, ale jedno wiem na pewno.W tym kraju NIKT z Legią nie wygra rywalizacji o tytuł Mistrza Polski, bo ... chyba wiadomo, dlaczego, prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaziorPL

12, w tym raz nas okradziono na podstawie braku dowodów. Poczekaj jeszcze 3 lata i pogadamy kto ma ile tytułów. My nie mamy ich za komuny gdzie PZPR przyznawało je klubom śląskim już przed rozgrywkami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarcinexGKS

Obudź się chłopie, za chwilę obaczysz jak ta twoja Legia będzie wszystkich lała. A co do lania wszystkich jak leci proponuje zobaczyć wyniki 5,6,8,9,12 kolejki hehe nie wspomnę o remisach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
MarcinexGKS

A ja proponuję zobaczyć ile bramek strzeliła (jak to w mediach określali) "bezzębna" Legia w ostatnich 2 miesiącach a nie żyć tym co było w ostatnich 8 kolejkach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Białe Legiony

Przez ostatnie dwa miesiące (bez czterech dni) , Legia zdobyła tyle samo bramek co inne zespoły czyli "0" , gdyż ... nie odbył się żaden mecz ekstraklasy :)
Najpierw pomyśl , potem napisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.