Wątek dotyczący artykułu

Nasza dziennikarka wyróżniona! Biografia Morgensterna najlepszą sportową książką 2016 roku

Biografia Thomasa Morgensterna "Moja walka o każdy metr" została uznana najlepszą sportową książką w 2016 roku. Swój wkład w ten sukces miała Barbara Toczek, dziennikarka WP SportoweFakty, która przetłumaczyła książkę na język polski.

przeczytaj cały artykuł


Robertocos

Kolejny uszczypliwy :)... W tłumaczenie też trzeba włożyć ogrom pracy... Może dla Ciebie to nic nie znaczy, ale dla Basi zapewne ma to całkowicie inne znaczenie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

No i z tym się zgadzam, ale nie mów Ty, ani autor tego artykułu, że ta redaktorka odniosła SUKCES - jest to za duże wyolbrzymienie, chyba, że Twoim zdaniem tylko ona mogła tą książkę przetłumaczyć xD i jest to osiągniecie na miarę SUKCESU....a szczerzę w to wątpię, bo jednak sporo osób w Polsce zna niemiecki....
Pani Barbara wykonała dobrą pracę za którą pewnie dostała dobre pieniądze, jeżeli są one uzależnione od sprzedanego nakładu - to nawet bardzo dobre, więc pod względem biznesowym osiągnęła sukces, ale jeżeli chodzi o sam aspekt związany z publikacją książki, to sukces osiągnął tylko jej autor. Koniec zdania :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.