Wątek dotyczący artykułu

Holenderskie media: Ajax okradziony ze zwycięstwa

Holenderskie media nie ukrywają złości na sędziego Davida Fernandeza Borbalana, który nie uznał prawidłowego gola dla Ajaksu Amsterdam w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy z Legią Warszawa (0:0).

przeczytaj cały artykuł

Jacek Czubak

powinna być solidarność Polska w kibicowaniu polskiej drużynie klubowej w pucharach......starałem sie.....ale nie mogę....po awanturach w pubie i innych wcześniej kibicowałem Ajaxowi..........A jeszcze po nie uznanym golu tym bardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
afc1215

A po co ja mam kibicować Legii? Po to, żeby znów czytać w gazetach o zamieszkach wywołanych przez kibiców ze stolycy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mangustyn

Nie chcesz, to nie kibicuj. Nikt ciebie nie zmusi. Nie rozumiem czemu miałbyś się utożsamiać z bandą idiotów, której odsetek zawsze się trafi w tak dużej grupie kibiców? Kibice zazwyczaj nie chodzą na roraty do kościoła ale słyszałem też o takich przypadkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentator Widmo

Ja i tam kibicuje. W Polsce nie przepadam za Legia bo im ciągle sędziowie pomagają w naszej lidze. Myślałem że w Europie coś pokażą a tu nawet z pomocą sędziów też nie potrafią wygrać. Jak awansują w uczciwej walce to będę się cieszyl.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Białe Legiony

Zajmij się mimozo swoim marnym klubikiem i zostaw lepiej Legię w spokoju.
Poszukaj artykułów o swojej drużynie , tam pogadasz ....sam ze sobą :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Modafi

Ale ten ich płacz jest niesamowity he he. Siedzą sobie takie niedorajdy życiowe w tematach o Legii (niejeden z nich pisze z drugiego konta) i nabijają posty. A później płacz z ich strony, że w mediach piszą głównie o Legii a ich kluby mając centralnie w czterech literach. Szkoda też w sumie, że kibice Legii nie mogą pośmiać się z wyczynów ich drużyn grających w europejskich pucharów z tego względu, że odpadają z nich zanim te na dobre się zaczynają ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.