Wątek dotyczący artykułu

Przeprowadzka pomoże Kołodziejowi. Zbuduje większy budżet

Budżet sponsorski Janusza Kołodzieja na pewno nie ucierpi po przeprowadzce do Leszna. Zawodnik ma problem bogactwa. Nie wszystkim może sprzedać reklamę.

przeczytaj cały artykuł

Papcio

)))zrobię wszystko co w mojej mocy by tak się stało jak piszesz tylko Arturo,z mocą mogą być kłopoty:-))))again pozdro!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Czolem .."dwa" slowka jesli mozna ! Jasko , bedzie jednym z najwazniejszych wierzchowcow w leszczynskiej stajni ,ktorzy Unie do majstra ..dowioza. Pozdrowka dla Ciebie i ...poglaskaj swojego czworonogiego ulubienca od eddego , bo nie ma wiekszego Przyjaciela wsrod zwierzat niz ...ukochana ..psinka !:)))P.S my tez taka mamy i ona w chacie ..rzadzi !:)))D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Papcio

Witam!:) z kilku godzinnym opóźnieniem zagiglałem psisko jak trza w Twoim imieniu:-)bo jak wszystkim wiadomo pies to tez człowiek a spaniele są.....może tak są psy i spaniele(tak mawia weterynarz)Co zaś do roli Janka to cytując klasyka"niech się stanie według słowa Twego":-))
p.s. 15.02 moje psisko 10lat skończyło,impra była setna!!cokolwiek to znaczy:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.