Wątek dotyczący artykułu

Gwardia - Stal. Trzecie podejście również nieudane, przełamanie opolan

SPR Stal Mielec znów nie znalazła sposobu na pokonanie KPR Gwardii Opole. Spotkanie 18. kolejki PGNiG Superligi zakończyło się zwycięstwem opolan 33:27.

przeczytaj cały artykuł


DRadek

Przecież ręczna to nie szachy....jak tacy delikatni to do piaskownicy...ja tam nic strasznego nie widzę na tym zdjęciu...zresztą sam zawodnik w komentarzu pisze że to nie ta sytuacja o którą wszyscy mają pretensje...Jak widać zresztą w moim wcześniejszym komentarzu zawsze macie z sędziami pod górkę... ;-) Może wystarczy więcej grać a mniej gadać....Wasz bramkarz - trener 50% skupienia stracił przez ciągłe dyskusje z sędziami.... ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blackieee

Ty skończony idioto bo już inaczej nie powiem. Delikatni? gość spada na plecy mało co nie łamiąc kręgosłupa a ty tam nic złego nie widzisz?

I cały czas sobie sam wmawiasz że mecz w Mielcu przegraliśmy przez sędziów. Druga połowa była u nas katastrofą i sami jesteśmy sobie winni i w tym meczu nikt nie osądzał sędziów oprócz mało inteligentnego dubika który zyje w swoim świecie ideanej gwardii która mało co ma wspólnego z uczciwością i szacunkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
DRadek

Ty skończony idioto bo już inaczej nie powiem. Delikatni? gość spada na plecy mało co nie łamiąc kręgosłupa a ty tam nic złego nie widzisz? - Może trochę kultury i umiejętności czytania ze zrozumieniem?? Przecież napisałem,że na TYM zdjęciu nie widzę niczego złego..a TO zdjęcie nie dotyczy sytuacji w której zawodnik( dla Ciebie gość) spada na plecy... ( co zresztą na swoim fp potwierdził sam zainteresowany)
I cały czas sobie sam wmawiasz że mecz w Mielcu przegraliśmy przez sędziów. Druga połowa była u nas katastrofą i sami jesteśmy sobie winni i w tym meczu nikt nie osądzał sędziów oprócz mało inteligentnego dubika
Może warto zobaczyć wpis koleżanki( kolegi) o nicku SREBERKO ?? To On(Ona) sugeruje pomoc panów z gwizdkami w Mielcu . Chowając się za nickiem łatwo się obraża innych i nie ponosi się odpowiedzialności za swoje słowa... Liczę na słowo PRZEPRASZAM....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Wojak Szwejk

Nie ma co się wdawać w dyskusję z Radkiem, on i tak wie swoje. Frekwencja na trybunach i praktycznie zerowy doping oraz pusty piknikowy sektor G o czymś świadczą. 400 widzów na meczu Gwardii nie było już dawno (no chyba, że na sparingu). W środę frekwencja na meczu będzie większa, z wiadomych względów - przyjeżdża do Opola zdobywca Ligi Mistrzów. Na kolejne spotkania raczej nie uda się poprawić tych "dobrych" statystyk. Tak długo jak Zarząd KPR-u nie stanie przed opinią publiczną i nie wytłumaczą kibicom z jakiego powodu dokonano takiego manewru i z jakiego powodu mają kibiców głęboko w d...ie razem z zawodnikami, tak długo będą słyszeć brzęczenie much w trakcie meczu i choćby zdobyli tytuł MP, odebraliby VTK Puchar Polski i zabrnęliby by jeszcze na koniec do FF rozgrywek, to sytuacja się nie zmieni. Chodzi o proste zasady, których widocznie dorośli faceci (w większości) nie potrafili do tej pory od września pojąć. Szacunek za przyjazd do Opola grupy kibiców z Mielca. Było Was dobrze słychać, zdominowaliście trybuny bezdyskusyjnie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blackieee

Zgodze sie w 100%, kibiców w opolu nie ma. Tzw młyn tworzy 4 osoby, a ekipa przyjezdna wchodzi na halę w osób 16. Trochę wstyd dla gospodarzy. Miłe ze strony zawodników gwardii było jak po meczu do nas podeszli, przybili piątki, podziekowali za doping i powiedzieli "bijecie naszych kibiców na głowę", juz nie będę mówił który zawodnik to powiedział, ale szacun dla niego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.