Wątek dotyczący artykułu

Norwegowie już nie będą prowokować Finów. Twarz Johaug zniknęła z ciężarówki kadry

Zdjęcie Therese Johaug na ciężarówce serwisowej norweskiej reprezentacji w biegach narciarskich, które tak kłuło w oczy Finów, zostało zakryte. To efekt zawieszenia dwukrotnej triumfatorki Pucharu Świata za stosowanie dopingu.

przeczytaj cały artykuł


prym

Skandalem jest to,że oni dalej biorą doping na astmę i nikt im nic nie zrobi.Justyna powinna dostać pozwolenie od lekarza z Polski na swoje schorowane płuca stosowanie leku na astmę właśnie i oczywiście inne zawodniczki też.Wtedy byśmy zobaczyli klasę Mariana i innych naszprycowanych Norweskich zawodników i zawodniczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GallAntonin

W tym sęk, że Justyna nie chce brać tych "leków" na astmę., a Norwedzy teraz wprost mówią, że dają toto nawet juniorom, by szeroko pełnymi płucami dotleniali swoje płuca i ciała. Wyłom został zrobiony i mamy to, co mamy. Nie zdziwię się, jak Norwedzy wystąpią o dopuszczenie tego sterydu na smarowanie ust. Przecież potrzebują go.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
galaxxy

Ona nie tyle nie chce co w Polsce dostać zgodę akurat na symbicort który Norwegowie zażywają od 2009 po blamażu w Libercu to nie jest takie łatwe, a Kowalczyk ma swoje uczciwe zasady. Raz już swoją karę odbyła. Bjoergen byłaby wpaniałą zawodniczką i bez symbicortu ale nie miała by takiej przewagi niemal w każdym biegu i nie byłaby na podium co chwilę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.