Wątek dotyczący artykułu

Norwegowie już nie będą prowokować Finów. Twarz Johaug zniknęła z ciężarówki kadry

Zdjęcie Therese Johaug na ciężarówce serwisowej norweskiej reprezentacji w biegach narciarskich, które tak kłuło w oczy Finów, zostało zakryte. To efekt zawieszenia dwukrotnej triumfatorki Pucharu Świata za stosowanie dopingu.

przeczytaj cały artykuł

iza77

nie dajmy się namówić na oglądanie tego "sportu". Uznanie leków na astmę za dozwolone ostatecznie skompromitowało biegi narciarskie na zawsze. Oglądasz-popierasz. Więc najlepiej przełączyć kanał w tv. Nie dajmy się namówić na oglądanie i wspomaganie tego "astmowego " procederu , który trwa w najlepsze. Biegi narciarskie ( a szczególnie kobiece, bo tam chemia przynosi szczególnie rewelacyjne rezultaty) jest kompromitacją sporu wg mnie. Podium będzie chore na astmę . Niech oglądają Norwegowie i Szwedzi i wystarczy , bo Finowie już także od dawna nie oglądają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
galaxxy

Mi wystarczy że 37 latka Bjoergen "miażdży" na trasie młodsze o 15/10 lat zawodniczki z taką przewagą że robi się to niesmaczne, to nie 10/20 sekund a ponad 1,2 min nad 3,4 itd. Tutaj kończy się moja wiara w czystość tego sportu, medycyna w Norweskiej kadrze jest daleko przed innymi :) Zresztą nie badanie ich zawodniczek podczas 5/6 miesięcznych zgrupowań to kompromitacja WADA/Fisu i ich działaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.