Wątek dotyczący artykułu

Dwa strzały. Ostatnia część historii Kenny'ego Cartera

W czasie rekonwalescencji przed kampanią 1986 Kenny sporo czasu spędził na pomocy bratu, który dobrze sobie poczynał w wyścigach szosowych. Nikt nie spodziewał się, że 21 maja karierę słynnego żużlowca przerwą tragiczne wydarzenia w jego posiadłości.

przeczytaj cały artykuł

ziemo86

Dzięki za miłe słowa :) Teraz pewnie przyjdzie pora na kogoś z innej dyscypliny, a o kolejnym żużlowcu napiszę prawdopodobnie dopiero w listopadzie-grudniu :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haszmen

Lektura naprawdę na najwyższym poziomie.
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece,
i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurski

Świetna robota, z niecierpliwością czekałem na kolejne Niedzielne części, bardzo wciągająca żużlowa lektura o kimś kto miał wielki talent a zarazem trudny charakter, ale często właśnie tak to się łączy.
Naprawdę przykra historia... Pokazuje jak wiele może siedzieć w głowie takiego żużlowca. Szkoda Kenny'ego ale pewnie i jeszcze bardziej Pam bo dopiero teraz dzięki szczegółowo opisanej przez Ciebie historii dowiedziałem się, że Kenny odebrał życie Pam z premedytacją i po prostu to planował. Wcześniej na podstawie szczątkowych tekstów sądziłem, że oni zrobili to w chorym akcie miłości i Pam była na to gotowa... Zazdrość to coś okropnego :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.