Wątek dotyczący artykułu

PZPN odwołał ambasadorów. "Dostaliśmy po głowie za cudzą winę"

PZPN rozwiązał kontrakty z ambasadorami młodzieżowych reprezentacji Polski. Oficjalnie: formuła się wyczerpała. Nieoficjalnie mówi się, że jeden z nich, Jacek Bąk, miał namawiać zawodników do nawiązania współpracy z menedżerem Przemysławem Pańtakiem.

przeczytaj cały artykuł

Wojciech Dabrowski

Znam Bąka od dzieciństwa, mieszkał dwa bloki dalej, chodziliśmy do tych samych szkół - tzn. ja chodziłem bo nie pamiętam, żeby Jacek skończył podstawówkę.Za to na boisku spędzał 24h/dobę. Od samego początku liczyła się tylko kasa. Ni chcę mu ujmować talentu do sportu - za co się nie wziął był jednym z najlepszych. Ale charakterek to miał raczej paskudny. Po tylu latach w najlepszych klubach w Europie kasy mu pewnie nie brakuje ale dla niego zawsze będzie mało...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

Kolego być może ty do tej szkoły chodziłeś, ale nic z niej nie wyniosłeś, ani ogłady ani manier. Mam nadzieję, ze przy najbliższym spotkaniu kolega Jacek Bąk osobiście odpowie ci na te paszkwile. Oj, kalasz własne gniazdo, kalasz i nie szanujesz kolegów z podwórka. Jakiś mały kompleksik?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.