Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: klęska Rhein-Neckar Loewen w Celje! Mistrzowie Słowenii bliżej fazy TOP 16

Trzynasta kolejka Ligi Mistrzów 2016/2017 okazała się szczęśliwa dla Celje Pivovarna Lasko. Mistrzowie Słowenii w pojedynku grupy B dość niespodziewanie ograli niemiecki Rhein-Neckar Loewen 37:31.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Jasna Strona MOCY

No nie chce czlowiek ale musi. Czy widzisz krety_nie tabelę ? Na którym miejscu są Lwy ? Ciagle na 2. Na ktorym Iskra ? Ciągle na 3. I gdyby nam zależało na utrzymaniu 3-go po prostu przegrywamy kolejne mecze. I tak to Niemcy odpuścili mecz mając ciągle w razie wygranej szanse na pierwsze. Co za debilizm. I tyle z tej twojej logiki. Afe , komu ja odpisuję ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Różne "dziwne" teksty tu czytałem i różne teorie, ale teraz gość przeszedł samego siebie xD. Oto kolejny jakże wielki sukces Wisły Płock (sądząc po jego radości) - a polega on na tym, że RNL odpuściło mecz, aby Vive mogło zająć......... wyższe miejsce w tabeli. Czyli sukcesem Wisełki jest szansa na lepsze miejsce Iskierki :). Koniec świata panie Popiołek - cytując pewnego klasyka z pewnego serialu xD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Nie no bez przesady. To, że ta chora psychicznie osoba utożsamia się z Wisłą Płock, to nie znaczy, że mówi głosem kibiców tego klubu przecież jest tutaj wielu normalnych użytkowników, którzy nawet potrafią życzyć powodzenia dla Kielc, bo arena międzynarodowa to nie powinno być miejsce do spięć. Trzeba po prostu zignorować osobnika i tyle. Zresztą myślę, że prawdziwi kibice Nafciarzy w tym momencie bardziej przejmują się meczem z PSG niż tym, które miejsce zajmie Vive.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Czarcik

Spoko wiem o tym - wyraźnie napisałem, że to wynika z jego radości, że cieszy się tak jak z sukcesu Wisły.
A tak szczerze to PSG zalicza chyba niezły spadek formy i Płock ma szanse na ten minimum 1 punkt zdecydowanie większe niż jeszcze dwa tygodnie temu - oczywiście biorąc pod uwagę ich mecz. No i nawet z tego względu lepiej żebyśmy zajęli 2-gie miejsce - po co dwie polskie drużyny miałyby się eliminować w następnej rundzie. Lepiej jakby obie walczyły o awans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
112

Ten Michał Makuch jest z Biłgoraja,potem wyjechał do Płocka jego koledzy mówili tutaj takiemu jednemu,który z nimi gadał kiedy ich spotkał.Chłop ma 32 lata i jego życie to tylko internet.Nie powiem Ci nazwy użytkownika kiedy to odczyta napisze pewnie do Ciebie.
Ewenement 32 lata i nigdy baby nie miał,zresztą zobacz na tę parówkę jak on wygląda,ewidentnie odstrasza ludzi,pewnie zaraz usunie jak poprzednio,bo nawet zostałem przez moderatora poinformowany kto mnie zgłosił i to był on po 2 minutach nie było komentarza sam widzisz jego życie to internet.Zgłosił bo zabolała go prawda o nim:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.