Wątek dotyczący artykułu

Stało się. Kapitan opuścił Polfarmex Kutno

Sprawdziły się nasze informacje z środy - Mateusz Bartosz za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z Polfarmeksem Kutno. Zawodnik w zespole z Miasta Róż występował od sezonu 2013/2014.

przeczytaj cały artykuł

millenium

Osobiście obstawiam Kowala. I tak szczerze to szkoda mi chłopaka. Obiecywano mu przed sezonem cuda, a wyszło co wyszło. Mógł zostać w Asseco które odnosi sukcesy, ma tam wielu kolegów, są zgrani, może jego rola byłaby mniejsza ale atmosfera w klubie o niebo lepsza, a do tego infrastruktura treningowa bez porównania. Szkoda mi chłopaka bo jest ambitny, ma talent, a w tym roku zatrzymał się w miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marrey

Mnie jest szkoda ciebie, jak piszesz o tych portfelach...
A mnie Kowala nie szkoda, chyba sam podjął rękawicę, żeby się sprawdzić na jedynce. Później Berisha nie pasował, nowy trener. A może większość tych ludzi nie jest wstanie stanowić o sile zespołu i jak widać nadają się tylko żeby w drużynie pełnić rolę zmienników.
O Bartoszu nie wspomnę, wydaję się że miał moralny dług wobec klubu, no ale jak to zawodnicy mówią - koszykówka to biznes. Więc koziołek mądra głowa....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.