Dyskusja

SportoweFakty.pl

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

Rzeczywiście, przy kliknięciu na zdjęcie na stronie użytkownika wchodzi się (co do tej pory nie było możliwe) do galerii. Z tym, że np u mnie z trzech galerii tylko jedna ma takie zdjęcie, które ukazuje się na "mojej" stronie, a dwie są bez zdjęć. Wtedy, by wejść do tych galerii trzeba kliknąć np na pasek "Galeria1", raz wyrzuca, że nie ma takiej strony, a potem jakoś tam wchodzi się jednak.... Nie jest to jeszcze stan taki jak był, ale przynajmniej można wejść do tych galerii jakoś ...
---> Czy wszystkie zdjęcia są tak jak były, to nie liczyłem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
--.night.--

jzu usuwaja.. jak sie prawde napsize ZE TUTJA ZADNE MODERATOR NIE ZNA REGULAMINU SF.
i ten co to usuancl nie zna na bank bo moj wpis nie zlamal zadengo punktu regulaminu..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Eric Getting

Nie mogę nadal dodać u państwa czy stworzyć nowej galerii!?! Nie wiem o co tu chodzi, ale robicie to z premedytacją, że nie można tego tu robić! Nie o taki tu portal sportowy chodzi! Przynajmniej, jak dla mnie. Tu jest jeden groch z kapustą, pomieszanie z poplątaniem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.