Wątek dotyczący artykułu

Polfarmex blisko sensacji, Anwil urwał się ze stryczka i wygrał po dogrywce

Ambicja i wola walki koszykarzy Polfarmeksu Kutno była nie do opisania, tak samo jak blisko była wygrana z Anwilem Włocławek. Rywale w samej końcówce czwartej kwarty zdołali jednak doprowadzić do szczęśliwej dla siebie dogrywki.

przeczytaj cały artykuł

Zuzi

Brawo Chłopaki! Jestem z Was dumna!!!! Pokazaliscie, że macie w sobie ducha walki!!!! I to najważniejsze! Tylko błagam niech jiz nikt nie odchodzi bo jesteście Drużyną, która jeszcze jest w stanie zawalczyć o bezpieczne miejsce!
Była moc!!!
Dobrze się to oglądało:)...szkoda, tylko,że klub kibica zwinął żagle...bo wydaje mi sie , że napis na koszulce do czegoś zobowiązuje.... Jednak prawdziwi Kibice zdzierali gardła i było nas słychać!!!!:) mimo cudnego dopingu kibiców Anwilu.
Inni kibice mogą się od Was uczyć_brawo!:)
Pozdrawiam obie drużyny i dziękuję za niesamowite widowisko!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibicka27

Chyba żartujesz!!! Prawdziwych kibiców to tam było kilkunastu. Reszta to bydło. Gwizdanie podczas prezentacji naszej drużyny, zagłuszanie komentatora podczas wręczania nagród i chamskie okrzyki w stronę własnej drużyny, gdy Anwil przegrywał nazywasz kibicowaniem? Do tego pijani i bez koszulek. Na stadion powinni iść. A najlepsze jest to, że kulturalna Pani z Włocławka powiedziała mi, że gdyby wiedziała, że ta banda będzie w tym sektorze to kupiłaby bilet w sektorze po drugiej stronie sali.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zuzi

A swoja drogą ta nagroda była za co? Moze za dzisiejsza decyzje klubu kibica ze ma nie byc dopingu???? Bo taka dziś została podjęta przez nasz Klub Kibica!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zuzi

....moze mialam szczescie siedziec po drugiej stronie...obok kulturalnych... i choc nigdy nie pochwalałam ich dopingu dzisiejsza decyzja naszego klubu kibica doprowadzila mnie do szału!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Kibicka27

Nawet tego nie wiedziałam, ale jak widzisz prawdziwi kibice nie potrzebują bębnów, megafonów, koszulek z napisami, szalików i innych gadżetów, żeby być z drużyną na dobre i złe. I wtedy kiedy zespół najbardziej ich potrzebuje. Przeczytaj wypowiedź splesza. To zapewne przedstawiciel tych pseudokibiców.

| Odpowiedz
blokuj
Zuzi

Ale ja nie pisze o pseudo_kibicach tylko o kibicach, nie zapominamy, że w zeszlym sezonie ktos od nas puścił petarde w Toruniu...to tez dla mnie pseudo kibic.
A dzisiejsza decyzja naszego KK woła o pomste do nieba...
Pozdrawiam Cię Kibicko!:)

| Odpowiedz
blokuj
xativa

Druzyna walczyla, ale jak pisalem wczesniej to bylo skierowane dla zarzadu ktory taka a nie inna sytuacje spowodowal, m.in. wycofaniem sie sponsorow i brak znalezienia nowych. A zarzad niech dobrze kieruje klubem. KK jest na wszystkich meczach wyjazdowych.

| Odpowiedz
blokuj
Zuzi

Ale ja nie zaprzeczam ich pobudek...takie pewnie były... ale to do mnie jako do kibica nie trafia...dla mnie to wygląda tak, jak byście Chłopaków karali a nie Zarząd... kilka razy dzis bylo widać, że doping Im potrzebny...prosili o niego gestami..a Was nie było...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.